1000 TL İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Bankalar tarafından sağlanan ihtiyaç kredileri, acil ihtiyaçlarımızda talep edebileceğimiz finansman kaynaklarıdır. İhtiyaç kredileri, çabuk alınabilen kredi türü olmaları sebebi ile kısa vadeli ve düşük tutarlıdır. Bu düşük tutar seviyesi bankaların sundukları seçeneklere göre değişiklik göstermektedir ve biz de ihtiyacımız tutar kadar kredi talebinde bulunuruz.

Son yıllarda BDDK’nın yaptığı uygulamalar neticesinde bankalar ciddi bir müşteri kazanma rekabeti içerisindedirler. Bu nedenle sundukları kampanya ve alternatifler de değişiklik göstermektedir. Bu yönden bakıldığında, artık dilediğimiz tutarda krediyi tüm bankalardan tahsis edebilmekteyiz. Üst sınır değişkenlik gösteriyor olsa de genellikle alt sınır olarak 1.000 TL ile 5.000 TL arasında bir kredilendirme söz konusudur.

Bin TL Tutarında Kredi Alabileceğiniz Bankalar

Alacağınız kredinin miktarı eğer 1.000 TL tutarındaysa bu yönden kredi alt limiti 1.000 TL olan bankaları tercih etmelisiniz. Bu bankalar düşük kredi tutarı ile faiz oranlarında birbirinden farklı uygulamaları tercih etmektedirler. İşte bin TL tutarında ihtiyaç kredisi veren bankalar :

Denizbank: Denizbank, Web’de Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası Kapsamında 1.000 Tl Tutarında Krediyi %1.35 Faiz Oranıyla Sağlamaktadır. 12 Ay Vadeli Olarak Bu Krediyi Aldığınız Takdirde Bankaya Aylık Olarak Yapacağınız Taksit Ödemesi 92,37 Tl Olacaktır. Vade Sonundaki Toplam Geri Ödeme Tutarınız İse 1.113,40 Tl Olarak Gerçekleşecektir.

Akbank Direkt: Akbank, Direkt Kredi Uygulaması İle Bin Tl Tutarında ihtiyaç kredisi tahsis etmektedir. Bu kredi için ise 12 ay vade seçeneği için %1.45 faiz oranı uygulamaktadır. Bu faiz oranı ve vade süresi ile aylık olarak bankaya yapacağınız ödeme 93,06 TL tutarında olacaktır. Vade sonunda bankaya yapacağınız toplam geri ödeme tutarı ise 1.121,67 TL olarak gerçekleşecektir.

Garanti Bankası: Garanti Bankası’nın Yaz Kredisi Kampanyasında Sağlanan Bin Tl Tutarındaki Kredi İçin %1.89 Oranında Faiz Uygulanmaktadır Ve Bu Kredi İçin 12 Ay Vade Seçeneği Seçildiğinde Bankaya Aylık Olarak 96,12 Tl Ödersiniz. Vade Sonunda Bankaya Toplamda 1.158,47 Tl Geri Ödeme Yaparsınız.

Halkbank: Halk Günü Kampanyası Kapsamında Sağlanan 1.000 Tl Tutarındaki İhtiyaç Kredisi İçin %1.13 Faiz Oranı Uygulanmaktadır. 12 Ay Vadeli Olarak Bu Krediyi Aldığınızda Bankaya Aylık Olarak 90,86 Tl Ödeme Yaparsınız. Vade Sonunda Bankaya Yapacağınız Toplam Geri Ödeme Tutarı İse 1.095,32 Tl Olarak Gerçekleşecektir.

Ziraat Bankası: Ziraat Bankası, Çalışanın Artısı Tüketici Kredisi Kapsamında Verdiği 1.000 Tl Tutarındaki Kredi İçin %1.11 Faiz Oranı Uygulamaktadır. Bu Kredi İçin 12 Ay Vade Seçeneğinde Aylık Olarak Bankaya 90,72 Tl Ödeme Yaparsınız Ve Vade Sonunda Bankaya Yapacağınız Toplam Geri Ödeme Tutarı İse 1.093,68 Tl Tutarında Olacaktır.

Bu değerlendirmeler sonucunda ihtiyaç kredisi başvurusu yapacağınız bankayı tercih ettiyseniz. En kısa süre içerisinde bankanın resmi web sitesi üzerinden İnternet Bankacılığı hizmetinden faydalanarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir