199 TL’den Başlayan Taksitlerle En Uygun Kredi ING Bank’ta

Günümüzde nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak için birçok bankanın çeşitli kampanyaları ve ihtiyaç kredileri mevcut. ING Bank da bunlardan bir tanesi. Fakat kredi kullanma esnasında akılları en çok kurcalayan ve kafalarda soru işareti bırakan unsurlar faiz oranı, geri ödenecek para ve ödeme planıdır.

Peki, Akılları Kurcalayan Sorular Karşısında Ne Yapabilirsiniz?

Burada ING bankın müşterilerine sağlamış olduğu kolaylıklar vardır. Bunun için ING Bank kredi hesaplama aracını kullanabilirsiniz. Buradan ING bank kredi faiz oranları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. ING bank kredi başvurusu yapmadan önce aklınızdaki sorulara cevap bulmak için kredi hesaplama işlemi yapabilirsiniz. Hesaplama yapmak için internet üzerinden ya da akıllı telefonunuza indireceğiniz uygulama ile kredi hesaplama aracına ulaşabilirsiniz. Ayrıca yine cep telefonunuzdan mesaj yoluyla da ING bank kredi başvurusu yapılabilir. Yapacağınız kredi hesaplamasından sonra düşündüğünüz kredi miktarının, faiz oranını hesaplamak çok hızlı ve pratik bir şekilde olacaktır. Kredinizin faiz oranına ve hesaplama detaylarına bu şekilde ulaşabilirsiniz. Böylece kredi kullanmadan önce kafanızdaki soru işaretlerine cevap bulmuş olacaksınız. Nakit ihtiyaçlarınız karşılamak üzere çekeceğiniz krediyi kendi belirleyeceğiniz şartlar doğrultusunda kullanabileceksiniz. İşte tüm bu bilgiler doğrultusunda ihtiyaç kredisi ile ilgili merak ettiğiniz sorulara yanıt bulabileceksiniz.

Güzel Bir Tatil Geçirmek İçin;

Uzun bir çalışma döneminden sonra yaz tatilinde, stresinizi azaltmak, yoğun iş temposunun vermiş olduğu yorgunluğu üzerinizden atmak için tatile gitmeyi düşünebilirsiniz. Uzun zamandır göremediğiniz ve sizden uzakta yaşayan akrabalarınızı ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Günlük hayatın vermiş olduğu meşguliyetten dolayı pek vakit ayıramadığınız ailenizle sevinçli ve mutlu bir bayram geçirmeyi dileyebilirsiniz. Tüm bu isteklerinizi gerçekleştirmek için her türlü imkânı sağladınız fakat nakit problemi yaşıyorsanız ve bunun üstesinden gelmek için bir arayış içindeyseniz ING bank size yetecektir. ING bank, nakit ihtiyaçlarınızın karşılanmasının zor olduğu bugünlerde sizlere destek verebilmek için bütün imkânları seferber etmiştir. ING banken uygun taksitlerle sağladığı kredi kampanyası ile siz değerli müşterilerinin nakit ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir. Üstelikkredi başvurusu internetin olduğu her yerden ve her an internet bankacılığı aracılığı ile yapılabilir. Ayrıca telefon bankacılığı, ING bank ATM’leri ve tüm ING bank şubelerinden yapabilirsiniz.

 

 

ING Bank Kredi Başvurusu İçin Gerekli Koşullar;

 • Kredi çekme için 18 yaşından büyük olunmalı, banka sicili ve risk değerlendirmesinde olumsuzluk olmamalıdır.
 • Gelir belgelenmelidir.
 • Kredinin taksiti, hane halkı aylık ortalama gelirinin yarısını geçmemelidir.

İhtiyaç Kredisi İçin Gerekli Belgeler:

 • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport
 • Gerekli görülmesi halinde adres teyidi amaçlı belge talep edilebilir.
 • Gelir durumunu gösterir belge;
 1. Ücretliler: Maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren iş yeri tarafından onaylanan belge
 2. Serbest Meslek Sahipleri: Vergi levhası
 3. Şirket Ortakları: Vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi’nde yer alan kuruluş ilanı örneği
 4. Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler: Tapu aslı ve fotokopisi
 5. Emekliler: Hesap cüzdanı

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir