2019 Bayram Kredisi Kampanyaları

Bir bayrama daha sayılı günler kala bayram kredisi veren bankalar da bir bir 2019 Bayram Kredileri ‘ni duyurmaya başladılar. Bu bayrama özel çok özel kredi kampanyaları hazırlayan bankalar, bu bayramda düşük faiz oranları ile ve 3 aya varan taksit erteleme seçenekleri ile kredi kullandıracaklar. Bayram kredisi kampanyaları ile tüm ihtiyaçlarınız için kredi kullanabiliyor, 60 aya varan uzun vade seçenekleri ile zorlanmadan geri ödemelerini yapabiliyorsunuz.

2019 Bayram Kredileri

2019 Bayram Kredileri bir bir duyurulmaya başladı. İlk olarak QNB Finansbank ve Garanti Bankası tarafından duyurulan bayram kredisi kampanyalarına CEPTETEB (TEB), ING Bank, İş Bankası ve Akbank da eklendi. Özellikle 9 güne çıkarılan bayram tatili ile tatil planları yapanlar da bayram kredileri ile tatil planlamalarını yapabilecekler. İşte tüm bayram masrafları için kolayca kredi kullanabileceğiniz birbirinden özel bayram kredisi seçenekleri;

Garanti Bankası Bayram Kredisi 2019

Garanti Bankası bu yıl hazırladığı bayram kredisi kampanyası ile çalışanlara, emeklilere ve esnaflara da bayram kredisi kullandıracağını duyurdu. Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre bayram öncesinde esnaf ve işyeri sahipleri de bayram kredisi başvurusu yapabilecekler. Yani kampanya kapsamında bir anlamda ticari bayram kredisi de kullanmak mümkün olacak..

Garanti Bankası Bayram Kredisi Kampanyası ile maksimum 100.000 Lira’ya kadar kredi kullanılabilirken krediyi 60 aya kadar taksitlendirmek mümkün.. Garanti Bayram Kredisi faiz oranları kullanmak istediğiniz kredi tutarı ve vadesine göre % 2,19 ile % 2,41 arasında değişiklik gösteriyor.

ING Bank Bayram Kredisi 2019

Bayram öncesinde tüm ihtiyaçlarınız için kredi kullanabileceğiniz bir diğer banka ise ING Bank.. ING Bank da bayram kredisi kampanyası ile 3 ay taksit erteleme olanağı sağlayan bankalardan.. ING Bank bayram kredisi kullanarak ilk taksit ödemenizi 3 ay sonra başlatabiliyorsunuz.

ING Bank Bayram Kredisi’nde kredi faiz oranları kredi kullanacak kişinin kredi notuna göre değişiklik gösteriyor. ING Bank bayram kredisi kampanyası kapsamında faiz oranları % 2,19 ‘dan başlarken % 2,41 ‘e kadar yükselebiliyor. Kampanya kapsamında 50 bin Lira’ya kadar bayram kredisi kullanılabiliyor.

Akbank Bayram Kredisi 2019

Akbank bu bayram hazırladığı bayram kredisi kampanyasının tanıtımını “İki bayram arası ödeme olmaz” sloganı ile duyurdu. Bayram kredisi ile 3 ay kredi taksiti erteleme imkanı sağlayan Akbank, böylece kredinizin ilk taksit ödemesini Kurban Bayramı sonrasında ödemenize olanak sağlıyor.

Akbank Bayram Kredisi ‘nin aylık kredi faiz oranları % 2,25 ile % 2,59 arasında değişiklik gösteriyor. Kampanya kapsamında 50.000 Lira’ya kadar kredi kullanılabiliyor.

 

 

QNB Finansbank Bayram Kredisi 2019

Bu yıl bayram kredisi kullandıracak bankalardan en çok dikkat çekeni QNB Finansbank.. Kredi ödemelerini 3 aya kadar erteleyen Finansbank 35.000 TL ‘ye kadar kredi başvurularını internetten alıyor. Bu rakamın üzerindeki kredi talepleri için ise QNB Finansbank şubelerine başvuru yapmak gerekiyor.

QNB Finansbank Bayram Kredisi ‘nin kredi faiz oranları % 2,04 ile % 2,24 arasında değişiklik gösteriyor. Kampanya kapsamında isteyenler kredilerinin ilk taksitini 3 ay erteleyebiliyor.

İş Bankası Bayram Kredisi 2019

Her yıl bayramlarda kredi kampanyalarına geleneksel hale getiren İş Bankası bu bayramda da “İş Bankası Geleneksel Bayram Kredisi” adı ile yeni bir kredi kampanyası hazırladığını duyurdu. İş Bankası bayram kredisi kampanyasına interetten, cepten,  mobil şubeden ya da banka şubelerinden de başvuru yapılabilecek.

İş Bankası Bayram Kredisi ile her türlü ihtiyaç için 100 bin Lira ‘ya kadar kredi çekmek mümkün olacak.

TEB Bayram Kredisi (Cepteteb Bayram Kredisi) 2019

Bu yıl ihtiyacı olanlara bayram kredisi kullandıracak bankalardan biri de TEB.. TEB hem banka şubeleri üzerinden hem de dijital bankacılık ağı olan CEPTETEB üzerinden kredi başvurularını alacak. % 1,99 ‘dan başlayan faiz oranları kullanmak istediğiniz kredinin miktarı ve vadesine göre % 2,60 ‘a kadar yükselebiliyor.

İnternet üzerinden başvuru yaparak 30 bin Lira’ya kadar Bayram Kredisi kullanabileceğiniz TEB Bayram Kredisi de 5 yıla kadar vade olanağı sağlıyor.

 

 

Kaynak; Banka Kredileri

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir