Klasik bankacılık hizmeti veren Denizbank dönemsel olarak yaptığı bayram ve tatil kredilerinde faiz oranlarını piyasanın %50-%80 altına çekerek müşterisini ve müşteri adaylarını memnun etmektedir.

Şeker bayramı ve devamında kurban bayramı için düzenlediği bu kampanyalarda klasik ihtiyaç yada tüketici kredisi faiz oranları %70 civarındayken bayram kredilerinde bu oranı %0.99 a indirmiş olup belli dönemdi kapsayan bir kampanya olduğundan ihtiyaç doğrultusunda bu dönem değerlendirilmelidir diye de uyarı yapmadan geçemeyeceğiz.

Deniz bank’ın kendi Web sitesi üzerinden internet bankacılığı kullanan müşterisi iseniz tüm işlemlerinizi kolayca yapabilir şubeye gitmeye gerek duymazsınız .

Banka müşterisi olmasanız da web sitesi üzerinden Denizbank kredi sorgulama bölümünden ihtiyacınız olan kredi türünde arama ve deniz bank kredi hesaplama işlemini yapabilir; diğer alternatiflerle karşılaştırabilirsiniz.

Web sitesinde tüm bu bilgiler mevcuttur ve kullanım kolaylığı vardır sorgulama ve hesaplama işlemlerinizi yaparken başka bir merci ye danışma gereği duymazsınız.

Diğer tüm bankalar gibi Denizbank kredi başvurusu sms ile de yapılmaktadır ; tek farklılık kısa mesaj üzerinden yapılan başvurularda banka müşterisi olsun olmasın Tc kimlik numarası ile yapılmakta ve miktar yirmi bin liranın üzerine çıkmamaktadır bu oran ve altında kredi kullanacaksanız kısa mesaj servisi ve internet bankacılığı sizin için büyük kolaylık oluşturacaktır.

Deniz bank müşterisi olanların iyi bir avantajı da mobil bankacılık kullandıklarında devreye girmektedir

Yirmi bin lira ve altı kredi ihtiyaçlarınızda hafta içi yada hafta sonu fark etmeksizin sabah dokuz akşam dokuz (yirmi bir) saatleri arasında kredi başvurusu yapabilir onay alabilir hesabınıza aktarılan kredinizi tatil gününde olsa da kullanabilirsiniz düşük miktarlı krediler için müşterinin yüzünü güldürecek güzel bir çalışma olduğunu belirtmek isterim.

Deniz bank web sitesinin kullanım kolaylığından bahsederken ; mobil bankacılık işlemlerini kullanan müşterili için çok büyük kolaylıklar sunduğunu tüm işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebileceğinizi düşük oranlı kredi kampanyalarından ilk önce haberdar olabileceğinizi de eklemek isteriz.

Mobil bankacılık kullanımında ihtiyacınız olan kredi şekli ve miktarını sisteme girerek kredinin kullandırılmasında oluşacak masrafları kalemi kalemine görebilir ayrıntılı inceleyebilir hesaplama ve diğer bankalara oranlarını görerek karşılaştırma yapabilir vade seçeneklerini bütçenizi sarsmadan aylık düzenleyebilir (bunun için internet sitesindeki tablolar ve sistemler yeterlidir) sizi zorlamadan hangi şekli uygunsa şahsi ödeme planınızı oluşturarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Sistemde var olan bayram kredileri içerisinde en düşük faiz oranı %0.99 la şuan Deniz bank ta mevcut olup daha düşük faizli bir bayram kredisi kampanyası başlatılmadığını da eklemek isteriz.

Banka müşterisi olmadan kısa mesaj yolu ile başvuru yaptığınızda sistem asistanlarının yönlendirilmesi ile sizin tercih ettiğiniz yahut ikametgahınıza göre en yakın olan şubeye istenilen evraklarla başvurunuz istenmektedir.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir