Yapı Kredi Nakit Destek Kredisi

Vatandaşların kredi ihtiyaçlarını kolaylıkla sağlayan Yapı Kredi nakit desteği de yapmaktadır. Nakit destek kredisi veren Yapı kredi ilk olarak kobi kredi başvurusu yapmanız gerektiğini belirtiyor. Yeni girişimcilere nakit destek kredisi için ilk olarak kobi kredisine başvuru yapmanız gerekmektedir. KOBİ kredisi yeni iş kurmak isteyenler için verilen bir kredi türüdür.

Kobi kredi başvurusu için ilk olarak KOSGEB e yeni iş için projenizi gösterip onaylatmanız gerekmektedir. Projeniz onaylandıktan sonra iş yeri açmanız için KOBİ destek kredisi verilmektedir. Yapı Kredi buna ek olarak iş yerinizdeki nakit ihtiyaçlarınızı karşılamanız için size nakit destek kredisi sağlamaktadır. Yapı Kredinin verdiği krediler genellikle işletmecilik ve ticaretin gelişmesi içindir. Fakat bunlar dışında çiftçiye destek veren tarıma yönelik kredileri de mevcuttur.

Her türlü kredi ihtiyacının karşılanabilmesi için birçok kredi veren banka bu kredilere düşük faiz oranı da uygulamaktadır. Nakit destek kredisine %1,32 faiz oranı uygulayan banka bu kredinin geri ödemesini de en fazla 36 ay taksit seçeneğiyle ödeme fırsatı da sunmaktadır. Ayrıca ödemeye ister bir ay ister üç ay ve en fazla altı ay sonra ödemeye başlama imkanınız da bulunmaktadır.

Yapı Kredi Bankası Kredi Fırsatları

Emekliden yeni girişimcisine kadar pek çok müşterisine kredi fırsatları sunan bankanın ticaret için de maddi destek sağlayan kredileri bulunmaktadır. Ayrıca yapı kredi ticari kredi faiz oranları da diğer bankalara oranla daha düşüktür. Ticaretin sürekliliğini ve ilerleyişini desteklemek amacıyla ticari kredi veren yapı kredi bankası bununla kalmıyor, ihtiyaç kredisini de kolaylıkla veriyor.

İhtiyacınıza yönelik her türlü kredinin bulunduğu yapı kredi bankasından kredi almak isteyenler başvurularını alacakları krediye göre internetten veya banka şubelerinden anında yapabilir. Başvuru için krediden krediye değişen gerekli belgeleri tamamlayarak daha sonra başvuru takibini internet yoluyla yapabilmektedir.

Kredi onayı alındıktan sonra kredinizi almak için banka şubelerine gitmeniz gerekmektedir. Ayrıca düşük faiz oranları uygulayan banka size en az 12 ay en fazla 48 aya varan vade seçenekleriyle kredinizi geri ödeme fırsatını da sunmaktadır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir