4 Ay Ertelemeli 30.000 TL Kefilsiz İhtiyaç Kredisi Şekerbank’ta

Bugün bir nakit ihtiyacımız söz konusu olduğunda karşılamamız gereken çok sayıda gereklilik söz konusudur. Bunlardan kredi kullanacak kişi açısından ilki ödeme planıdır. Kullanılan kredinin geri ödenebilmesi ve finansal zorluk yaratmaması gerekir. Aksi halde ihtiyaç gidermek için kullanılan kredi, faydadan çok zarar getirebilir. Bir diğeri ise kredi kullanım ve ödeme geçmişidir. Çünkü daha önceki kredi kullanımlarınızdan kaynaklanan geri ödeme, düzenli ödeme gibi faktörler kredi notumuzu belirlemektedir ve bu belirlenen kredi notu, yeni bir kredi veya kredi kartı başvurusunda sonucun olumlu yahut olumsuz olmasına etki edebilmektedir. Tüketici açısından işler bu şekilde iken banka açısından ise güvence meselesi çok önemlidir. Hem müşteri kazanmak isteyen hem de sağladığı kredilerin sonrasında geri ödemelerinde problem yaşamak istemeyen bankalar, tüketicilerin kredi başvurularında bir güvence isterler. Talep ettiği güvencenin yanı sırada çeşitli ödeme kolaylıklarını ve alternatiflerini sunarak geri ödemede kredi kullanan kişiye destek olmaktadırlar.

Bugün oluşan herhangi bir finansal zorlukta gelir durumumuzu değerlendirerek kredi kullanmaya karar verdiğimizde çok sayıda alternatif ile karşılaşırız. Bu alternatifler kredinin hangi bankadan alınacağı ve hangi kampanyanın tercih edileceği olabilir. Çünkü çok sayıda banka, farklı kampanyalar ile alternatifler konusunda çeşitlilikler sağlamaktadır. Eğer kullanacağınız kredide geri ödeme kolaylığı, vade esnekliği, düşük faiz oranı ve kefilsiz/evraksız başvuru imkanı gibi imkanların hepsini istiyorsanız, o halde Şekerbank tarafından sunulan ertelemeli 30.000 TL kefilsiz kredi kampanyasını değerlendirebilirsiniz.

İhtiyaç Kredisinde Devam Niteliğinde

4 ay ertelemeli, 30.000 TL kefilsiz kredi sağlayan şekerbank kredi başvurusu sms ile gerçekleştirilebilmektedir. Bu halde hem başvuru yapmak isteyen tüketiciye kolaylık sağlanmaktadır hem de oldukça avantajlı bir geri ödeme planı sunulmaktadır.

Bahsettiğimiz bu kredi kampanyasına ilişkin tam değerlendirme yapmak istiyorsanız şekerbank ihtiyaç kredisi hesaplama işlemine bakarak kararınızı verebilirsiniz;

Şekerbank’tan 10.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi kullandığınızda, vade seçeneği olarak 24 ay vade imkanı sunulmaktadır. Bu vadeye dayalı olarak da uygulanan faiz oranı %0.95 olup eğer 60 aya kadar vade seçeneği talep edilirse uygulanan faiz oranı %1.02 olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durumda alınan kredi için ödenen toplam masraf ise 200 TL olacaktır. Kullanılan bu kredi için eğer arzu edilirse 4 ay ertelemeli ödeme de yapılabilmektedir.

Bununla da kalmayıp şekerbank kredi faiz oranları daha düşük seviyelere kadar inebilmektedir. Bu kapsamda alınacak olan 5.000 TL tutarındaki bir kredi için Şekerbank tarafından %0.89 gibi oldukça düşük bir faiz oranı sağlanmaktadır. Bu kapsamda 24 aylık vadesi bulunan 5.000 TL krediyi kullanmanız halinde toplam masrafınız ise 150 TL olacaktır.

Şimdi sizde en yakın Şekerbank şubesine giderek bu avantajlı ihtiyaç kredisi alternatiflerini değerlendirerek, başvurunuzu hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir