48 Ay Vadede Maaşım İş Bankasından İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İş Bankası Kredinin Değişmeyen Adresi

İş Bankası acil nakit ihtiyaçlarınız için özel kredi kampanyaları ile her zamana olduğu gibi bu yıl da imdadınıza yetişiyor. İhtiyaç, ev veya taşıt kredisi fırsatları her türlü ihtiyacınıza özel avantajlı faiz oranları ve geniş vade seçenekleri ile müşterilere sunuluyor.

Maaşım İş Bankası’ndan İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İş bankası 2 Mayıs 2017 tarihinde başlayan ve 31 Mayıs 2017 tarihine kadar geçerli olan Maaşım İş Bankası’ndan ihtiyaç kredisi kampanyası ile ilgi çekiyor. İş bankası emekli veya çalışan maaş müşterilerine özel uygun faiz oranlı bu kredi kampanyası ile maaş müşterilerini memnun ediyor.

Maaşım İş Bankası’ndan ihtiyaç kredisi kampanyası 100.000 TL’ye varan % 1.23’den başlayan faiz oranları, 48 aya varan vade seçenekleri ve kefilsiz-şartsız olarak sunuluyor. İş bankası ihtiyaç kredisi kampanyası maaş müşterilerine özel kısa süre için sunulan acil ihtiyaçlarınız için bulunmaz fırsat. Maaşım İş Bankası’ndan kredi kampanyası kredi masrafı olarak hayat sigortası prim ücreti ile kredi miktarının % 0,5’ i oranında uygulanan kredi tahsis ücreti talep edilmektedir. Hayat sigortası primi müşterinin cinsiyetine, yaşına, kullanmak istediği kredi tutarına ve geri ödenmesini talep ettiği vade sayısına bağlı olarak farklılık göstermektedir.

Maaşım İş Bankası’ndan İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Maaşım İş Bankası’ndan ihtiyaç kredisi kampanyasını kaçırmamak için cep telefonunuzdan 4402 ‘ye büyük harflerle NAKİT boşluk TC Kimlik Numarası boşluk Kredi tutarı boşluk Aylık geliriniz yazarak SMS gönderebilirsiniz. Aynı zamanda İş Bankası kredi başvurusu için İş Bankası şubeleri, İş Bankası ATM’leri, telefon bankacılığı, İşcep mobil uygulaması ya da İş Bankası internet bankacılığı seçeneklerini de kullanabilirsiniz.

Maaşım İş Bankası’ndan İhtiyaç Kredisi Kullanımı

İş Bank tarafından kredi başvurunuz hızlı bir biçimde değerlendirilerek aynı gün içerisinde olumlu ya da olumsuz olarak değerlendirilir ve size bildirilir. Kredi talep ettiğiniz tutar aylık geliriniz ile ödeyebileceğiniz düzeyde ve kredi notunuz bakanın talep ettiği düzeyde ise kredi kullanımınızda bir sıkıntı olmayacaktır. Ancak bazı özel durumlarda kefil istenebilmektedir. Belge ibraz etmeden olumlu yanıtlanan başvurunuz sonucu krediyi en yakın şubeye giderek kullanabilirsiniz. Kredi kullanımlarınızda istediğiniz vade oranları ve kredi tutarınca aylım taksitleriniz hesaplanır. Aylık taksitleriniz, geri ödeyeceğiniz vade sayınız, faizli geri ödenecek tutar, kredi kullanılan faiz oranı gibi bilgilerinizin yer aldığı geri ödeme tablosu hazırlanır ve size sunulur.

İş Bankası kredi hesaplama araçlarını kullanarak Maaşım İş Bankası’ndan yararlanacağınız tutarı ve vade seçeneğini girerek aylık ödeyeceğiniz tutarı hesaplayabilirsiniz. Uygun faiz oranlı bu muhteşem fırsatı kaçırmadan acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir