5 Dakikada Kredi Sonucu Öğrenme Şekerbank

Nakit ihtiyaçlarımız olduğunda eskiden, giderdik bankaya başvururduk bireysel tüketici kredisi çekebilmek için. Onlar da gerekli araştırmaları yapıp bize geri dönerlerdi. Tabi bu süreç uzun zaman alırdı, nakit ihtiyacımız krediyi çekene kadar ya artardı ya da nakit ihtiyacımızı giderebilmek için alternatif çözüm bulurduk o zamana kadar. Ancak durum şimdilerde böyle değil, kredi başvurumuzu yapıyorduk sonucu tarafımıza sms ile geliyordu derken, şimdi bir de kredi başvurusunu sms ile ya da internet bankacılığı ile yapıp başvurusunu da anında öğrenebiliyoruz.

Bayram ihtyiaçlarınız için krediniz Şekerbank’ ta Hazır!

Bayram için bankaların düzenlemiş olduğu kredi kampanyalarına bir alternatif de Şekerbank’ ta. Şekerbank’ ta bireysel ihtiyaç kredisi, konut kredisi veya taşıt kredisi…talep ettiğiniz kredi türü ne olursa olsun, kredinize başvuru yapabilmek için banka şubesine gitmenize gerek yok. Telefon bankacılığı veya sms yolu ile şekerbank kredi sorgulama işleminizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Telefon bankacılığı ile yapacağınız kredi başvurusu için, 0850 – 222 – 78 – 78 nolu telefonu aramanız yeteli olacaktır. Sms ile kredi başvurusu yapabilmek için ise, 7353’ e sms atmanız yeterli olacaktır. Şekerbank kredi başvuru sonucu 5 dakika içerisinde cep telefonunuza sms olarak ulaştırılacaktır.

Başvuru sonucunuzun olumlu olmaması halinde dilerseniz size en yakın şubemize giderek ya da telefon bankacılığı ile kredi başvurunuzun ne sebeplerden dolayı onaylanmadığını öğrenebilirsiniz. Başvurunuzun olumlu olması halinde ise, kredinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

İşte tüm yapmanız gerekenler bunlar. Bu kadar basit ve kısa…

Çekeceğiniz kredinin türüne göre de, her bankada olduğu gibi Şekerbank’ ta da imzalayacağınız sözleşmeler ve doldrumanız gereken formlar olacaktır tabi ki. Ancak Şekerbank’ ın diğer bankalardan farklı bir uygulaması olarak, bankanın içeriklerinde yer alan tüm sözleşme ve formlar Şekerbank’ ın resmi web sitesine yüklenmiştir.

Yani kredinizi çekmeden önce, koşullarını araştırıp, aylık ödeme tutarınızı hesaplamak ile kalmıyor ve tüm sözleşmeleri de inceleyip kararınızı veriyorsunuz. İşlemler sizi yormamak ve zamanınızı çalmamak adına bu kadar hızlı ve basit hale getirilmiştir.

Dilerseniz başvurunuzu yapmadan önce Şekerbank’ ın resmi web sitesine girebilir ve şekerbank kredi hesaplama menüsünden de çekmek istediğiniz kredi miktarı ve faiz oranlarına uygun olarak, çekeceğiniz kredinin aylık ödeme tutarlarını öğrenebilirsiniz. Sitemizden de Şekerbank ile ilgili güncel haberleri takip edipi bilgi sahibi olabilirsiniz.

İhtiyacınız olan bir ev mi, araba mı, yoksa bir beyaz eşya mı… Siz ihtiyacınızı belirleyin sadece, kalan işlemleri bize bırakın. Size uygun ödeme seçenekleri, uygun faiz oranları ile sizleri dilerseniz şubelerimizde, dilerseniz telefonun diğer ucunda bekliyoruz.

Şeker tadında bir bayram ve yaz tatili geçirebilmeniz için, tüm işlemlerinizde, nakit ihtiyaçlarınızda daima yanınızdayız, uygun faiz oranları ve uygun ödeme seçeneklerimiz ile sizlerin ihtiyaçlarını giderebilmek için buradayız.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir