60 Aya Varan Vadelerle Krediniz Hazır

KKTC vatandaşları ve Kıbrıs’ta ikamet eden Türk vatandaşlarının da yararlanabileceği Creditwest Bank İhtiyaç Kredisi oldukça uygun vade ve faiz oranları ile müşterilerin hizmetine sunuldu.

Uzun vadeli kredi arıyorsanız bu ihtiyaç kredisi tam sizin aradığınız ve isteyeceğiniz türden bir kredi. Banka 60 aya kadar vade seçeneği sunuyor ama özel durumlarda 84 aya kadar vade uzatılabiliyor. Ancak Creditwest Bank, Kıbrıs bankası olduğu için yalnızca Kıbrıs’ta ikamet edenlere kredi veriyor. Dolayısıyla krediden faydalanabilmeniz için Kıbrıs’ta ikamet ediyor olmanız gerekiyor.

60 Ay Vadeli Kredi Özellikleri

60 ay vade. Ayrıca ipotek teminatlı ihtiyaç kredisi kullanılması halinde 84 aya kader vadeyi uzatma fırsatı.

Düzenli ve sürekli gelir elde eden kişiler, aylık net aile geliri ile orantılı olarak ihtiyaç kredilerinden yararlanabilir. Düzenli geliri olmayanlar krediden faydalanamaz.

Kredi kullanan müşteri istemesi halinde vadesinden önce kapatabilir. Toplu ödeme yapmak isteyen müşteriler kredi borcunu çok daha kısa sürede kapatabilme fırsatı.

Başvuru için Gerekli Belgeler

Nüfus cüzdanı, kimlik kartı, ehliyet belgesi veya pasaport.

Düzenli çalıştığınızı belgeleyebileceğiniz maaş bordrosu (gelir beyanı). Banka gelirinize göre uygun kredi verecektir.

Kıbrıs’ta ikamet ettiğinize dair adres teyit belgesi (ikametgâh belgesi veya müşteri adına kayıtlı Elektrik veya Belediyelere ait su faturası vb. resmî belge)

Başvurunuzun işleme alınabilmesi için K.K.T.C’de ikamet etmeniz gerekmektedir.

60 Ay Vadeli Kredi Hesaplama Örneği

Creditwest Bank’tan 60 ay vadeli 20.000 TL kredi kullanmanız durumunda aylık 560 TL taksitler ödersiniz. 60 ay sonunda bankaya 33.600 TL ödemiş olursunuz. Bu hesaplamada sigorta ve kredi tahsis ücreti hesaplanmamıştır. Buna bağlı olarak bankaya ödeyeceğini tutar değişiklik gösterebilir. Daha detaylı bilgi için bankadan destek alabilirsiniz.

84 Ay Vadeli Arsa Kredisi

Creditwest Bank, yatırım amaçlı satın almak istediğiniz arsalar için uygun kredi fırsatları sunuyor. Banka satın alacağınız arsa değerinin %50’sine kadar kredi desteği veriyor. Kredi kullandıktan sonra dileyen müşteriler 3 ay sonra ödemeye başlayabiliyor. Ancak, Creditwest Bank arsa kredisi vermek için kefil şartı aradığını belirtmekte fayda var.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir