Abank Bayram Kredisi Hesaplama

Bayramlar bizler için çok önemli günlerdir. Değerlerimizdir bayramlar. Unutmamız ve unutturmamız gereken bu günleri sevdiklerimizle birlikte geçirmemize bir vesiledir. Durum böyle olunca bu değerli günleri sıkıntı içinde geçirmemek için bankalar bu dönemlerde çeşitli kampanyalar yaparak bayram kredisi vermektedir. Tüketicilerin kurbanlıklarını sıkıntı çekmeden almalarını, ya da bayramda başka şehirde olan ailelerini ziyarete gitmek için nakit ihtiyaçlarını, bayram alışverişlerini, işin stres ve yoğunluğundan kurtulmak için birkaç gün ailecek bir bayram tatili yapılmasını sağlayan bayram kredisini bu yılda ABANK siz tüketicilerine sunuyor. Daha aylar öncesi yapılan bayram planlarınızın yarı yolda kalmaması ya da çocuklarınızla beraber güzel bayram geçirmek istiyorsanız ABANK’ın siz tüketicileri için sunduğu geleneksel bayram kredisine bir göz atalım.

ABANK bayram kredisi bayram ihtiyaçlarınız için %1,25’ten başlayan faiz oranlarıyla 48 ay vadeye kadar uzanan geleneksel bayram kredisini siz müşterilerine sunuyor. Kredi tutarı ve vade sayısına göre faiz oranlarında değişmelerde görülüyor. 10.000 TL tutarında bir kredi için %1,25 faiz oranıyla vadesi 24 ay olup aylık ödemesi 499 TL’dir. Toplam ödemeniz ise 11.982 TL. Bir başka seçenekte ise 10.000 TL tutarında ki kredinizi bu defa 48 ay vadeyle %1,31 faiz oranıyla alırsanız aylık ödemeniz 298 TL olacaktır. Toplam ödemeniz ise 14.318 TL. Ne kadar kredi çekmek istiyorsanız o tutarı ve ödeme gücünüze göre 12 ay’dan başlayıp 48 aya kadar uzanan taksit seçeneklerini kendiniz belirleyerek kredinize sahip olabilirsiniz.

ABANK kredi başvurusu yapmak için çeşitli yollar mevcut. Eskiden sadece bankaların merkezlerinden yürütülen bu prosedürler teknolojinin gelişmesiyle değişik tercihler ortaya koymuştur. Bunlardan birkaçına örnek verecek olursak. Örneğin ABANK şubelerine giderek geleneksel bayram kredisine başvurda bulunabilirsiniz. Size en yakın ABANK şubesini ABANK internet sitesinden kolayca öğrenebilirsiniz. ABANK kredi başvurusu yaparken sizden istenecek bir takım belgeler olacaktır. Bunlar: Nüfuz cüzdanınızın fotokopisi, doğru adres olduğuna dair adres teyit edici belge, gelir belgesi ( maaş bordrosu, kira kontratı v.b ) Bunun dışında ABANK’ın müşterilerine kredi almak için kolaylıklarından biri de ABANK dijital hesap. ABANK dijital hesap banka şubesine gitmeden hesap açmanıza ve işlemlerinizi internet üzerinden yürütmenize olanak sağlar. Vereceğiniz adrese kurye ile gelecek olan bankacılık hizmet sözleşmesini imzalamanız sonunda hesabınız aktif hale gelecektir. İnternetten kredini başvurusu yapıp onaylandı mesajı geldikten sonra sözleşmenin imzalanmasının ertesi günü başvurduğunuz kredi hesabınıza yatacaktır. ABANK dijital hesap genellikle kredi başvurusu için çok cazip görülmektedir.

Bayramda sevdiklerinizle rahat sıkıntı çekmeden huzurlu bir bayram geçirmek için ABANK geleneksel bayram kredisine başvurarak bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir