Abank Evime Nakit Kredisi

Hayat içerisinde en önemli gereksinimlerimizden biri ev sahibi olmak. Bunun için sadece çalışarak ve para biriktirerek sonuca ulaşılmayız bu gayet açık çünkü ev fiyatlarının aşırı yükselmesi sonucu o parayı biriktirme gibi bir durum söz konusu asla olamaz. Bu durumda  vatandaşlar birikimlerini devreye sokuyor, arsa arazi satışlarını gerçekleştiriyor ve yinede evin sadece peşinatını ortaya koyabiliyorlar. Bu durumda yapılacak en doğru iş bankaların müşterileri için hazırlamış oldukları konut kredilerinden faydalanmak. Abank’ta müşterileri için uygun faiz ve vadelerle ev sahibi olmaları için bir kampanya oluşturmuş. Evime nakit kredisi ev sahibi olmak isteyenleri Abank’ta bekliyor.

Evime Nakit Kredisinin Detayları

Evime nakit kredisi faiz oranları % 1,29 dan başlayarak % 1.35’e kadar çıkmaktadır. Burada ki kıstas vade sayısı arttıkça faiz oranıda yükseliş göstermektedir. 90-96 vadeli kredi için faiz oranı % 1,29 iken 114-120 arası vade de %1.35 olmatadır. Abank evime nakit kredisi hesaplama yöntemine göre 100.000 Türk Lirası kredi tutarını 120 ay vadeli % 1,35 faiz oranıyla aylık 1.687,6 Türk Lirası olarak ödeyebilirsiniz. Konut kredisi alırken hayat sigortası, konut sigortası ve zorunlu deprem sigortası yapılmak zorundadır. Hayat sigortası yapılırken cinsiyet ve yaş’a göre fiyat değişiklik gösterirken konut sigortası ve zorunlu deprem sigortası evin bulunduğu yer bölge ile büyüklüğüne göre ücret bakımdan farklılıklar göstermektedir. Evim nakit kredisi Türk Lirası cinsinden kullandırılmaktadır.

Evime nakit kredisi başvuru belgeleri arasında kimlik bilgilerinizin yer aldığı nüfus, ehliyet yada pasaport fotokopisi, güncel adres bilgileriniz yer aldığı belge, aylık net maaşınızın gösterildiği resmi gelir belgesi, teminat göstereceğiniz konutun tapusu bulunmaktadır.

Öncelikli olarak olarak evime nakit kredisinden yararlanmak için Abank’tan ne kadar tutarda kredi talep edeceğinizi belirleyin, ardından Abank’a gidip başvuru formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurun. Abank Sizden yukarıda saydığımız belgeleri hazırlamanızı isteyecektir bu belgeleri hazırlayıp iletin, ekspertiz ücretini yatırdıktan sonra banka size bir ekspertiz görevlendirecek ve bu doğrultuda bir rapor hazırlanacak kaç para kredi çıkması konusunda gibi, bankadan onay geldiğinde ipotek evraklarıyla beraber tapuya gidin işlemler tamamlandığında tapudan aldığınız evrakları bankaya iletin ve son olarak evim nakit kredi için bankayla sözleşmeyi imzalayıp kredinizi çekein.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir