Abank Yaz İhtiyaç Kredisi

Abank ihtiyaca yönelik pek çok fırsat ve kredi imkanını müşterisiyle buluşturuyor. Hayallerini gerçekleştirmek isteyenler için her ihtiyaca yönelik kredi veren Abank yaz ihtiyaç kredisi olarak müşteriye fırsat sağlamaktadır. En az 3 ay ve en fazla 48 ay taksit seçeneği sunan yaz ihtiyaç kredisinin faiz oranı da oldukça düşüktür. Ayrıca bu krediyi abank internet uygulamasından da başvuruda bulunabilirsiniz.

Krediden yararlanmak için banka şubelerinden başvuru yapmanız yeterlidir. Başvuru için nüfus cüzdanınız kaldığınız yerin adresini gösterecek olan herhangi bir fatura ve gelir durumunuzu gösteren gelir durum belgeniz gerekmektedir. Faiz oranı %1,54 ile %1,42 arasında değişmektedir. Vade seçeneğine göre değişen faiz oranları ayrıca ülkenin enflasyonuna göre de değişiklik göstermektedir. Alternatif bank adı olan bankanın birçok fırsatı da bulunmaktadır.

Abank Kredi Kartı Başvurusu İçin Gereken Belgeler Nelerdir?

Kredi kartı kullanmak isteyenler ve banka olarak abankı seçenler kart başvurusunu internet üzerinden veya banka şubesinden yapılabilir. Ayrıca a bank kredi başvurusu sms yoluyla da yapılmaktadır. Başvuru için nüfus cüzdanı bilgileriniz adresiniz ve gelirinizi gösteren belge yeterlidir.

Kredi kartı başvurunuzu bu belgelerle veya bilgilerinizle kolaylıkla yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzu internet üzerinden takip edebilirsiniz. Başvurunuz onaylandıktan en fazla bir ay sonra kredi kartınız verdiğiniz adrese gelecektir.

Kredi kartı çıkartmanız oldukça kolaydır fakat bazı durumlar da kredi kartı çıkartamayabilirsiniz. Daha önce kredi veya kredi kartı kullanıp borcunuzu zamanında ödeyemeyip kara listeye girdiyseniz herhangi bir banka size kredi kartı veya kredi vermez. Borcunuzu ödeyip kara listeden çıkmanız gerekmektedir.

Kara Listeye Nasıl Girilir? Kara Listeden Çıkmanın Yolları Nelerdir?

Kredi borçları yüzünden birçok insan kara listede yer almaktadır. Kara listeden çıkmak isteyen müşteriler borçlarının tamamını ödeyerek birkaç yıl içinde kara listeden çıkabilirsiniz. Bazen de bankalar af uygulamaktadır bu sayede kara listeden çıkabilirsiniz.

Kara listeye borcunuzun asgarisini bile yatırmadığınız ve bunu birkaç ay üst üste yaptığınız için girmektesiniz. Çıkmak ve kredi kartınızı kullanmak için borcunuzun tamamını ödemeniz ve beklemeniz gerekmektedir. Borcunuzu ödedikten sonra bir süre beklemeniz gerekecektir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir