Akbank 4 Ay Vadeli 1.000 TL İhtiyaç Kredisi

Bir ihtiyacı gidermek için, paraya ihtiyacımız olduğunda bankalar, bizi bu yönden finanse edebilecek kuruluşlardır ve sundukları ihtiyaç kredileri ile ihtiyaçlarımıza cevap verirler.

Bankalar tarafından sağlanan ihtiyaç kredileri genellikle düşük meblağlı ve kısa vade süresi için sağlanmaktadır. Düşük meblağ olarak limit genellikle 3.000 TL ile 75.000 TL olarak karşımıza çıkmaktadır. Kişisel başvuru ile internetten, telefondan veya doğrudan şubelerden alınabilen ihtiyaç kredileri için uygulanan faiz oranı ise, bu kredi türünün yüksek risk grubunda yer almasından dolayı, diğer kredilere göre daha yüksektir. Diğer yandan tüm bankalar aynı standartlarda kredi sağlamamaktadır. Bazı bankalar en az 5.000 TL kredi sağlamayı tercih ederken, bazıları ise 1.000 TL’ye kadar bu limiti indirebilmektedir.

Öte yandan siz bir tüketici olarak kredi alırken, mutlaka yalnızca acil ihtiyacınız kadar kredi talebinde bulunmaya dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde aldığınız bu kredinin bütçenize uymaması durumunda, ödeme planına göre ödemelerinizi aksatabilir ve bu durumda bir daha ki kredi talebinizde olumsuz geri dönüş alabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız küçük ise o halde küçük tutarda kredi almak için Akbank’ı tercih edebilirsiniz.

Akbank’tan Para Anında Hesabınızda!

Akbank son dönemlerde başlattığı Direkt uygulaması ile birlikte nakit ihtiyacı olanlara anında yanıt vermekte ve ihtiyaçlarını anında karşılamaktadır. Direkt kampanyası ile karşımıza çıkan Akbank ihtiyaç kredisi geniş bir skalada alınabiliyor olup, düşük faiz oranı ve düşük meblağlarda edinilebilmektedir. Öyle ki mini ihtiyaçlarınız için 1.000 TL tutarında kredi alabilmeniz bile mümkündür.

Bankanın sunduğu bu kredi imkanında gelir belgesiz ve kefilsiz olarak başvuru oldukça kolaydır. 1.000 TL tutarındaki kredi için arzu ederseniz 4 ay gibi kısa bir vadeyi seçebilir, ihtiyacınızı karşıladıktan sonra kısa bir süre içerisinde geri ödemenizi gerçekleştirerek, borç yükünden de kurtulabilirsiniz.

Bu avantajları ile dikkat çeken Akbank Direkt İhtiyaç Kredisi kampanyasından faydalanmadan önce krediye dair hesaplama işlemini de görmek istiyorsanız Akbank ihtiyaç kredisi hesaplama işlemini şu şekilde gerçekleştirebilmek mümkündür;

Akbank’tan alacağınız 1.000 TL tutarında 4 ay vadeli ihtiyaç kredisi için bankaya her ay eşit olarak 260,97 TL tutarında taksit ödemesi yaparsınız. Bu 4 aylık süre boyunca bankaya sırasıyla 17.40 TL, 13.16 TL, 8.85 TL, 0.67 TL tutarlarında faizi de bu taksit tutarı içinde yapmış olursunuz. Vade sonunda bankaya toplamda 1.043,88 TL tutarında ödeme yapmış olursunuz.

Eğer bu değerlendirmeler sonucunda Akbank kredi başvurusu işleminizi yapmak istiyorsanız, size en yakın Akbank şubesinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir