Akbank 60 Ay Vade İle 60 Bin TL Konut Kredisi

Konut kredisi çekerek hayallerindeki eve ulaşmak isteyenler için çok özel kampanyalar düzenleyen Akbank müşterilerine Akbank konut kredisi ile de destek oluyor. Bazılarımız ev sahibi olmak için alacağımız konutun değerinin neredeyse tamamı için kredi talep ederiz. Bazılarımız ise istediğimiz evi satın alabilmek için birikimlerimiz dışında eksik kalan tutar için Akbank konut kredisi başvurusu yaparız. Akbank mortgage kredisi ile uzun vadelerde veya daha kısa ancak yüksek taksitlerle de ev sahibi olabiliriz.

Ayda Sadece 1367 TL İle Ev Sahibi Olabilirsiniz

Konut kredileri genellikle uzun vadelerde çekilmektedir. Ortalama konut kredisi çekilme vadeleri 12 ay yani 10 yıldır. Ancak bu kredinin geri ödeme süresini uzattığı için kredinin maliyetini artırmaktadır. Tüm kredilerde maliyet vade uzadıkça artmaktadır. Eğer bütçenizi, ödeyeceğiniz taksitler zorlamayacaksa çektiğiniz kredilerin vadesini daha kısa tutmalısınız. Akbank konut kredisi kampanyaları içerisinde yer alan ve %1,09 faizle verilen 60 ay vadeli krediler, hem konut sahibi olmanıza yardımcı olurken hem de öderken bütçenizi sarsmamaktadır. 60 ay vadeli bu krediyi 60 bin TL anapara ile çekerseniz ayda 1.367 TL olarak geri ödersiniz.

Eğer kiracıysanız ve bu rakamlarda kiralar ödüyorsanız hiç beklemeden Akbank konut kredisi başvurusu yaparak böylesine güzel bir kampanyadan faydalanabilirsiniz. Akbank mortgage kredisi kapsamında olan kredilerden biri sabit faizli konut kredileridir. Eşit faizli ve aylık düzenli ödemesi olan bu kredi piyasada ve ekonomide oluşan olumsuz koşullardan etkilenmeyen faiz oranıyla sabitlenmiştir. Özellikle sabit maaşı olan memurlar ve çalışanalar, belirli bir gelir seviyesinin üzerinde geliri olan serbest meslek erbapları, gelirleri daha yüksek olan ve bu taksit tutarını ödemekte zorlanmayacak olan yatırım amaçlı düşünenler için hayli ideal bir kredidir. Ayrıca aylık ödeyebileceğiniz taksit tutarına göre kredi anaparanız ne olursa olsun, vadesini uzatıp ya da kısaltarak taksit tutarınızı belirleyebilirsiniz.

Ara Ödemeli Ve Değişken Faizli Konut Kredileri

Bağlantı Akbank konut kredisi başvurusu yaparak ev sahibi olmanız için eksik kalan 60 bin TL için 60 ay vade ve %1,09 faiz oranıyla, ayda sadece 1.367 TL taksitle kredi kullanabilirsiniz. Ancak bazen Akbank mortgage kredisi için başvuranların faizi daha çabuk bitirmek ve kredinin maliyetini düşürmek adına talepleri olabilir. Akbank konut kredisi özel ödeme planlarından biri de bu şekilde şekillenir. Yani kredi için başvuranlar ara dönemlerde taksit tutarından daha fazla bir ödeme yaparak önce faizin ve sonra da kredinin daha erken bitmesini sağlayabilir. 3 er aylık dönemlerde prim veya ikramiye alanlar, dönemsel gelirleri fazla olan kişiler için ideal bir ödeme planıdır. Böylece ek gelirlerini değerlendiren kişiler kredilerinin de daha erken bitmesini sağlarlar. Faiz yükünün kredide oluşturduğu maliyetleri düşürmek için müşterilerin artan taksitli ödeme planları oluşturma hakkı da vardır. tüm bu ayrıntılar ve detaylar için Akbank şubelerine ve Akbank internet sitesine müracaat etmeniz gerekir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir