Akbank Anında Onaylı 20.000 TL Kredi

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyaları içerisinde en aktif bankalardan biridir. Üstelik bu konuda çalıştığı maaş müşterilerine, daha önce kredili çalıştığı müşterilerine özel onaylı 20 bin TL’ye kadar ihtiyaç kredisi fırsatları sunmaktadır. Kredi istihbarat yani sicil puanı sıkıntısı olmayan müşterilerine onaylı olarak sunduğu kredileri yanı sıra yeni müşterilerine de birçok kredi kampanyası sunmaktadır.

Akbank kredi başvurusu ise birçok farklı yollarla yapılabilmektedir. Mobil uygulaması olan Akbank Direkt Kredi yanı sıra Web Kredi, Kredi ekspres hattının aranılmasıyla başvurulan krediler, Şube üzerinden, ATM krediler ve SMS kredi başvuruları ile müşterilerinin nakit ihtiyaçlarına cevap vermeye çalışmaktadır. Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu onaylanan müşteriler gerek mobil gerek internet gerekse de şubelerden anında hesaplarına kredilerinin geçmesini sağlayabilirler.

Direkt Kredi Veya Web Kredi

Özellikle yaz döneminde, evliliklerin, tatillerin artmasıyla nakit ihtiyacı da artmaktadır. İhtiyaç kredisi anlamında en hızlı başvuru ve sonuç veren banka uygulamaları Akbank tarafından müşterilerine verilmektedir. Akbank ihtiyaç kredisi olarak sunulan onaylı 20 bin TL’ye kadar kredi başvurularını bu kanallardan yapabilirsiniz. Akbank Direkt, Akbank’ın müşterilerine sunduğu önemli hizmetlerden biridir. Bu yolla imzasız, belgesiz şekilde kredi başvurularınız anında hesaba geçmektedir. Şubeye gitmeden ihtiyaç krediniz anında hesabınıza aktarılmaktadır.

Akbank Kredi başvurusu neticesinde talep ettiğiniz kredi onaylanmasa dahi size iletilen mesajla ne kadar kredi kullanabileceğiniz mesajı gelmektedir. Akbank müşterisi olmayan ve Akbank direkt kullanmayan müşteriler Akbank’ın internet sitesi üzerinden web kredi başvurusu da yapabilirler. Ayrıca Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu için kredi ekspres hattı da aranılarak, kredi uzmanlarınca kampanyalar değerlendirilir ve neticesi anında sizlere iletilir.

Bağlantı Örnek Ödeme Planı

Akbank ihtiyaç kredisi başvurularını ayrıca 444 25 25 çağrı merkezini arayarak 7 gün 24 saat süresince değerlendirebilirsiniz. Akbank kredi başvurusu için SMS üzerinden de başvuru yaparak çok kısa sürede yanıt alabilirsiniz. Bunun için kredi yazıp boşluk bırakmanız ve TC Kimlik numaranızı 444 25 25 numaralı telefona mesaj olarak göndermeniz yeterlidir. Maksimum 20 Bin TL ve 36 ay vade için kredi cevabınız hemen cebinize gelsin. Ayrıca Akbank ATM’lerinden de Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız mümkündür.

Ancak ATM üzerinden yapılacak kredi başvurularından maksimum tutar 10 bin TL olarak belirlenmiştir. Eğer 20 Bin TL olarak Akbank direkt kredi başvurusu yaparsanız 36 ay vade için faiz oranı %1,65 olmaktadır. Kredinin aylık taksit tutarı ise 782 TL olmaktadır. İhtiyaç kredileri aile veya birey bütçesini çok zorlamamalıdır. Bu nedenle kredinin aylık taksiti eğer fazla geliyorsa daha uzun vade ile taksit tutarını düşürebilirsiniz. Bunun için yine 20 bin TL ihtiyaç kredisi için 48 ay vade seçeneğini düşünebilirsiniz. Bu haliyle yeni aylık taksit tutarı 649 TL olacaktır. Böylece krediyi ödemekte zorlanmazsınız.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir