Akbank Direkt Bayram Kredisi

Nakit ihtiyacı duyduğumuz en önemli zamanlardan biri bayramlardır. Bayram alışverişleri, kurbanlık alımları, bayram seyahatleri, tatiller vs. gibi birbirinden farklı ihtiyaçlar ortaya çıkmaktadır. Bu zaman diliminde bu ihtiyaçların hepsini aynı anda karşılamak pek mümkün olamayabiliyor. Bu konuda bankalar bayram öncesi bayram kredisi kampanyaları düzenliyor. Uygun kredi limiti, faiz oranları ve vadelerle müşterilerinin rahat bir bayram geçirmesi için krediyi müşterilerine sunuyor. Bu bankalardan biri Akbank.

Akbank bayram kredisini direkt olarak bekletmeden belgesiz olarak anında veriyor. Alacağınız Akbank direkt bayram kredisini şimdi çekip 2018’de ödemeye balkıyorsunuz. 25.000 Türk Lirasına kadar çekebileceğiniz kredileri hiç bekletmeden belgesiz olarak kullanabilirsiniz.

Ödemenizi en fazla 153 gün erteleyebilirsiniz. Ertelemeli krediden faydalanabilmek için Akbank direkt, Akbank şubeleri ve 444 25 25 numaralı telefondan başvurarak kullanabilirsiniz. Ertelemeli olarak kredi vade sayısı 48 ay’dır. Eğer ertelemeli krediden faydalanırsanız ödemediğiniz süre sonun da ilk ödemenizde erteleme faiz sizden tahsil edilir. Akbank direkt, Akbank.com ve Telefon Bankacılığında geçerli olan faiz oranları şubelerde ki faiz oranlarıyla değişiklik göstermektedir. Kredi faiz oranları çekeceğiniz kredi tutarına ve vade sayısına göre de değişiklik göstermektedir. Akbank direkt kredi faiz oranı % 1,45 olarak belirlenmiştir.

Akbank direkt kredi hesaplama yöntemine göre ertelemeli krediden 25.000 Türk Lirası krediyi % 1,45 faiz oranıyla 4+44 vade ile aylık 772,53 Türk Lirası ödeyebilirsiniz. Ertelemesiz olarak çekeceğiniz kredi için ise yine 25.000 Türk Lirası krediyi aynı faiz oranı ve 48 ay vade ile aylık 817,86 Türk Lirası ödersiniz.

Akbank direkt kredi için herhangi bir belge hazırlama gibi bir durum söz konusu değildir ancak şubeden başvuracak olursanız banka sizden nüfus cüzdanı veya ehliyetin fotokopisi, gelir belgesi, banka gerekli görürse güncel adres bilgilerinizin yer aldığı bir fatura ya da belge, özel sektörde çalışıyor iseniz SGK hizmet döküm belgesi vs. gibi belgeleri talep edecektir.

Akbank direkt bayram kredisi başvurusu için Akbank.com üzerinden direkt kredi sekmesine tıklayarak gerekli bilgileri doldurup başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Ya da Akbank’ın Telefon Bankacılığını 444 25 25 i arayarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir