Akbank Direkt Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır

Nakit, nakit, nakit… Kimi zaman en ihtiyacımız olduğu anda bulamadığımız nakit. Dünya genelinde yaşanan ekonomik dalgalanmalardan, ithalat yoğun ekonomisi nedeniyle doğrudan etkilenen ülkemizde son yıllarda bir çok kişi nakit problemi ile karşılaşmaktadır. Enflasyonun ve dövizin etkileri bu duruma sebep olmaktadır.

Tatil, bayram, seyahat, iş amaçlı olarak paraya ihtiyacımız olduğunda bankalar bize borç sağlayabilecek yakın dostlarımız olmaktadırlar. Çeşitli kredi kategorileri ile vade ve faiz seçenekleri sunan bankalardan kredi ala bilmekteyiz. Bu seçeneği değerlendirmeden önce pek tabii ki gelir durumumuzu ve ödeme koşullarımızı da dikkatlice ölçmeli ve kararımızı buna göre vermeliyiz. Aksi takdirde günü kurtarmak isterken, seneyi zora sokabiliriz. Hele bir de kredi notumuzu olumsuz yönde etkileyecek bir karar alırsak, ileri tarihlerde vay halimize. Bu nedenle, nakit ihtiyacımız söz konusu olduğunda bankalardan kredi kullanabiliriz ama vade, faiz ve ödeme koşulları konusunda kendimizden emin olduğumuz anda.

Şubeye Gitmenize Gerek Yok!

Şartlarımız elverişliyken ve ödeme durumumuz uygunken kredi almaya karar verdikten sonra, hangi bankayı tercih etmemiz gerektiğini düşünmeliyiz. Eğer kredi ihtiyacınız çok acilse ve gerçek anlamda kredi işleminizi gerçekleştirmek üzere şubeye gidemiyorsanız veya herhangi bir şekilde oturduğunuz yerden kolayca kredi almak istiyorsanız bu noktada devreye şubeye gitmeden kredi opsiyonu çıkmakta ve bu konuda profesyonel hizmet veren Akbank’ın Akbank Direct Kredi seçeneği akla gelmektedir.

Bağlantı Son yıllarda büyük gelişmeler yaşayan bankacılık sektörünün gözdelerinden Akbank, akbank anında kredi kampanyası ile tüketicilere ve müşterilerine büyük kolaylık sağlamaktadır. Oturduğunuz yerden saniyeler içerisinde 1.000 TL ile 20.000 TL arasında kredi başvurunuzu gerçekleştirerek, ihtiyacınızı anında karşılayabilirsiniz.

Yattığın Yerden Hesabına Yatan Kredi”

Bu güçlü slogan ile karşımıza çıkan Akbank, nakit ihtiyacınıza 7/24 en hızlı çözümü sunmaktadır. İmzasız olarak anında tahsis edilen kredi, saniyeler içerisinde hesabınıza yatırılmaktadır.

Kısa Mesajla Başvurun ;

Eğer akbank kredi başvurusu sms yolunu tercih edecekseniz; “Kredi” boşluk “T.C. Kimlik Numaranızı” yazıp 4425’e gönderin anında ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenin ve 20.000 TL’ye kadar kredi imkanından faydalanın.

İnternetten başvuru ise tıpkı SMS ile yapılan başvuru kadar kolay, https://webapp.akbank.com/DirektKredi/EntryPoint.aspx sayfasına giderek, sayfanın en altındaki kutulara sizden istenilen bilgileri doldurarak, internet üzerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bankanın bireysel ihtiyaç kredisi kategorisinde yer alan bu krediden telefonunuzla da faydalanabilirsiniz. Bankanın Müşteri Hizmetleri Servisi’ni arayarak, Bireysel Bankacılık hizmetlerinden Direkt Kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi, acil nakit ihtiyacı olanlar için oldukça avantajlı bir kredi seçeneği olabilir. Bu krediden faydalanma imkanı T.C. Vatandaşı olan ve Akbank Direkt Şifresi olan Akbank müşterileri için geçerlidir. Kredi almak için şubeden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Şubeden başvuru yapacak olan kişilerden gelir durumunu gösterir belge, T.C. Kimlik fotokopisi ve ikametgah belgesi talep edilmektedir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir