Akbank Direkt Kredi Nedir?

Türkiye’de dijital bankacılık faaliyetlerinin öncüsü Akbank; çalışmalarını Akbank Direkt altında birleştirerek, müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına çözüm sağlamakta, 840 şubesiyle ve 14 bin çalışanıyla hizmet vermektedir. Akbank Direkt, gelişen teknolojiye ve artan müşteri taleplerine günümüz koşullarında yer ve zaman sınırlaması olmadan karşılamak ve yeni teknolojileri sektöre ve Türkiye’ye kazandırmaya öncülük etmektedir.

Dünyada gelişmekte olan teknolojiyle beraber artık anında kredi veren bankalar artmıştır. Akbank Direkt, gelişmekte olan teknolojiyi kullanarak müşterilerine en hızlı şekilde çözüm sunmaktadır. Eğer Akbank müşterisi iseniz kredinizi anında kullanarak hesabınıza aktarabilirsiniz. Böylece kendinize finansman sağlayarak, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi ile Paranız Hesabınızda!

Akbank Direkt kredi başvurunuzu sms ile talep ederek, 20.000 TL’ye kadar ihtiyaç krediniz, şubeye gitmeden anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

Şubeye Gitmeden Kredi Kullanın

Kredi başvurunuzu internetten ya da şubeden hemen yaparak ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Krediniz onaylandığı anda paranızı anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

Akbank Direkt Kredi için Ne Yapmalı?

1) Kredi başvurunuzu yapın.

2) Kredi onayınızı vakit kaybetmeden alın.

3) Kredi kullanım tercihinizi yapın.

4) Yapmanız gerekenler bu kadar. Paranız anında hesabınızda.

Akbank Direkt Kredi ile toplamda 1.000 TL ile 20.000 TL arasında ihtiyaç kredi kullanabilirsiniz. Aylık faiz oranı %1.65 olarak sabitlenir. Geri ödemede ise yine aylık 32,47 TL ile 649,39 TL’ye kadar geri ödeme fırsatlarını kullanabilirsiniz. Akbank, müşteri odaklı bankacılıkta yine geri ödemede 1 ay ya da 48 ay olarak seçenekler sunmaktadır. Tüm bu kredi kullanımlarında ise Akbank sadece 100 TL masraf almaktadır.

20.000 TL üzeri kredi kullanımlarınız için ise size en yakın Akbank şubesine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz. Bu sayede hem bütçenize en uygun krediyi seçebilir hem de geri ödeme için aylık size en uygun ücreti taksitlendirebilirsiniz.

Akbank A.Ş. kredi kampanya şartlarında değişiklik yapma ve ya durdurma hakkını saklı tutar.

Banka, gerekli görürse kredi talep eden kişiden ekstra olarak bazı belgeleri isteyebilir. Eğer kredinizi onaylandıysa, bu kredinin kullanım kararını Banka verir.

Belge olmadan, imza atmadan, Şubeye gitmeden kredi kullanımı için, T.C. vatandaşı ve Akbank Direkt Şifresi sahibi mevcut Akbank müşterileri içindir.

Akbank Direkt Kredi ile maksimum 20.000 TL ve 48 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Kredi taksiti, başvuru yapan aile bireylerinin ortalama gelirinin (kişinin ve eşinin toplam geliri) %50’sini geçmemelidir.

Kredi başvurusu için kefil koşulunun aranmaması başka bir avantaj olarak karşımıza çıkmaktadır. Krediyi kullandıracak olan şube gerekli gördüğü durumlarda kefil talep edebilirler.

Bağlantı Eğer kredi kullanmak için Akbank şubesine gidecekseniz yanınızda TC kimlik numaralı hüviyetiniz, geliriniz belli olacağı bir belge, ikametgâh belgesi ve özel sektör çalışanıysanız SGK Hizmet Döküm Belgesi’ni yanınızda bulundurmanız gerekmektedir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir