Akbank Günde 7 Tl’ye 7.000 Tl Bayram Kredisi

Düşük bütçeli ihtiyaçlarımızı gidermek içinde nakit ihtiyacına gereksinim duyarız. Üstelik günlük çok sabit meblağlar biriktirsekte bu ihtiyaçlarımızı ciddi anlamda karşılayabiliriz ama yaşam standartlarına baktığımızda günlük, haftalık birikim yapmak mümkün olmuyor. Ve tüketiciler olarak bu ihtiyaçları gidermek için bankaların hazırladığı bireysel kredi kampanyalarından karşılıyoruz. Bu kampayalardan biri de Akbank’ın hazırladığı günde 7 Türk Lirasına 7.000 TL kredi imkanı. Genel anlamda günde 7 Türk Lirası verip bu kredi tutarında bir ihtiyacımızı karşılamamız imkansız ama Akbank müşterileri için böyle bir kampanya hazırlamış ve bunu müşterilerine sunuyor.

Akbank % 1,29 dan başlayan faiz oranlarıyla bu kampanyayı müşterilerine sunuyor. Bu kampanyadan yararlanıp ihtiyaçlarınızı giderip ödemelerinize 3 ay sonra başlama fırsatıda sunuluyor. Bu kredi kampanyasından yararlanabilmek için son başvuru tarihi 31 Ağustos 2017 olarak belirlenmiş. Bu bayram kredisinin vadesi 48 ay belirlenmiş. 3 ay ertelemeli kredi vadedi ise 45 ay olarak düzenlenmiştir. Eğer ertelemeli krediyi seçerseniz ödemediğiniz zaman dilimindeki o 3 aylık faiz tuttarını ödemeye başladığınız ilk ay ödersiniz. Ertelemeli krediden faydalanmak için Akbank şubelerinden, Akbank Telefon Bankacılığından, Akbank Direkt İnternet ve mobil şubeden faydalanabilirsiniz. Bu başvuru kanallarında faiz oranları birbirinden farklı olarak belirlenmiştir.

Akbank kredi hesaplama yaptığımızda 7.000 Türk Lirası krediyi % 1,45 faiz oranıyla 48 ay vadeli olarak aylık 216,31 Türk Lirası şeklinde ödeyebilirsiniz. Çekeceğiniz kredi tutarı arttıkça faizlerde de bir düşme soz konusu olacaktır. Çünkü faiz oranları çekeceğiniz kredi tutarı ve vade sayısına göre değişiklik göstermektedir.

Şubelerden başvuru yapacağınız takdirde sizden birtakım belgeler istenecektir. Bu belgelerden bazıları; kimlik bilgilerinizin yer aldığı nüfus, ehliyet veya pasaport fotokopisi, gelir belgesi, banka gerekli görürse güncel adres bilgilerinizin yer aldığı fatura ya da ikametgah belgesi, eğer özel sektörde çalışıyorsanız SGK hizmet döküm belgesi gibi belgelerdir.

Akbank bayram kredisi başvuru yolları arasında Akbank.com, Akbank Telefon Bankacılığı 444 25 25 , Mobil şube, Akbank Direkt İnternet gibi yollar mevcuttur. Bunların dışında dilerseniz size en yakın Akbank şubelerinden de kredi çekmek için talepte bulunabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir