Akbank Honda Taşıt Kredisi Kampanyası

Araba sahibi olmak isteyenlerin özellikle de birikmiş paraları olmayanların bu hayallerine kavuşmaları için başvurdukları kredilere taşıt kredileri denmektedir. Bazı otomobil markaları bankalarla anlaşarak özel faiz oranları ve vadelerle araçlarını müşterilerine sunmak istemektedirler. Sıfır araçlardaki kampanyalar özellikle yeni araç alacakların veya araçlarını yenilemek isteyenlerin takip ettikleri taşıt kredilerinin dönemsel olarak faiz oranlarının değiştiğini bilmek gerekir. Honda sıfır faiz kampanya olanakları da bunlardan biridir. Honda’nın araçları için özel olarak satış pazarlaması sunduğu bankaların başında da Akbank gelmektedir. Akbank honda taşıt kredisi faizleri düzenlenen kampanyalarla müşterilerini araç sahibi yapmakta ve onların hayallerine kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

Gerekli Evraklar

Honda firmasının ürettiği otomobiller ülkemizde en fazla satılan araçların başında gelmektedir. Honda firması da “honda hayat onda” sloganının etkisiyle birçok kişinin hayalini süsleyen araçları piyasaya sürmektedirler. Son teknolojinin getirdiği yenilikler ve cıvıl cıvıl renkleriyle yolların vazgeçilmezi olan Honda otomobiller bu yılda oldukça rağbet görüyor. Konforlu ve şık tasarımlarıyla otomobil tutkunlarının istediği her şeyi veren honda sıfır faiz kampanya sayesinde araç sahibi olmak isteyenlerin hayallerine yanıt veriyor. Akbank honda taşıt kredisi faizleri özel kampanyaları ile araç sahibi olmak isteyenlere işte bu kolaylıkları sağlamaktadır. Sıfır araçlardaki kampanyalar yılın hemen hemen her döneminde uygulanmaktadır. Bunun için alacağınız Honda aracınızın proforma faturası ile bankaya başvurmanız gerekmektedir. Kredi risk raporunuzda bir sorun yoksa onaylanan kredinizi kullanabilirsiniz. Bankada müşteri olarak tanımlı olmanız, aracı alacağınız bayiden faturanızı almanız ve kredi limitlerinizin bu kredi için uygun olması gerekir. Burada bilinmesi gereken önemli bir nokta şudur. Araç kredilerinde otomobiliniz elli bin lira ve altında ise yüzde yetmişini banka kredi olarak vermektedir. eğer satın alacağınız aracın değeri elli bin lira üzerinde ise araç bedelinin yarısı kadar kredi kullanabilmektesiniz.

Koşullar Nelerdir?

Diğer kredilerde olduğu gibi honda sıfır faiz kampanya koşullarından faydalanabilmek için 18 yaşından büyük olmaz, kredi risk raporum olumlu olmak, gelir ve maaş evraklarının olması, kasko ve trafik sigortalarının yanı sıra hayat sigortasının yapılıyor olması gerekir. Ayrıca başvuruda aracın alınacağı bayiden proforma faturasının bankaya verilmesi gerekir. Akbank honda taşıt kredisi faizleri ortalama 1,18 oranlarda alabilirsiniz. Elli bin lira için başvurulan kredide faiz oranı 1,18 olarak hesaplanırsa 48 ay vadede taksit tutarınız yaklaşık olarak 1.442 lira olacaktır. sıfır araçlardaki kampanyalar yılın hemen hemen her döneminde uygulanmaktadır. Ancak araç kredilerinde unutulmaması geren en önemli kural, kredi ile alınan aracın banka tarafından taşıt rehin sözleşmesi ile teminatlandırılmasıdır. Yani alınan aracın taksitleri ödenmezse ipotek olarak taşıt gösterilmektedir. Bu şekilde taksitleri geciken ve ödenmeyen araç banka tarafından taşıt rehin sözleşmesine istinaden rehin alınabilmektedir. Honda firmasının ürettiği ve birçok kesime hitap eden otomobil çeşitlerinden birini Akbank’ın sunduğu özel kredilerle alabilmeniz için ister Akbank internet şubesinden isterseniz de şubelerden detaylı bilgileri alabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir