Akbank’tan Anında Onaylı 20000 Tl Kredi

Bazen o kadar acil bir ihtiyacımız olur ki, ne ihtiyacımızı giderecek nakit paramız vardır, ne de nakit parayı ayarlayacak vaktimiz vardır. Hayatın akışında günlük ya da ertelenmiş ihtiyaçlarımız için her zaman bir desteğe ihtiyaç duyarız. Bu destek, eskiden bir aile büyüğü ya da bir dost olabilirken, günümüzde nakit ihtiyacımız olduğunda ilk çalacağımız kapı banka şubesi olmaktadır. Ki, şubeye gidebilecek vaktimiz olursa tabi. Bu nedenle anında kredi veren bankalar arasından tercihinizi kullanmanız en doğrusu olacaktır. Böylelikle hem bankaya gitmeden kredi başvurunuzu yapacak, hem de anında hesabınıza geçen nakit paranız ile ertelediğiniz ya da acil ihtiyacınızı anında gidermeye başlayabilirsiniz.

Yoğun iş hayatını ve sosyal yaşamı dikkate alan Akbank, hem sizin maddi yükünüzü hafifletecek, hem de yoğun iş temponuzda zaman kaybınızın önüne geçecek, aynı zamanda da banka çalışanlarının da işlerini hafifletecek çözümler aramaya devam etmektedir. Bu çözümlerden biri de anında onaylı kredidir.

Akbank Anında Onaylı Kredi!

Eğer nakit ihtiyacınız 20000 TL’ ye kadar olan tutarlarda ise, Akbank anında kredi tam da sizin ihtiyacınıza göre. 20000 TL’ ye kadar olan ihtiyaçlarınızı 36 aya varan vadeler ile kullanabileceğiniz anında kredi ile, en fazla kredi kullanabileceğiniz miktar cep telefonunuza kısa mesaj yolu ile bildirilecektir. Eğer nakit ihtiyacınız 20000 TL’ nin üzerinde ise, herhangi bir Akbank şubesine gidip kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Onaylanan kredinizi kullanabilmek için, herhangi bir Akbank şubesine TC kimlik numaranızın yazılı olduğu kimlik belgeniz, gelir durumunuzu gösteren belge ve adres durumunuzu gösteren ikametgah türünde bir belge ile gitmeniz yeterli olacaktır.

Akbank Anında Krediye Başvuru!

Akbank kredi başvurusu bankanın resmi web sitesi üzerinden yapılabilir. Akbank kredi başvurusu sms yolu ile cevaplanmaktadır. Cep telefonunuza gelen kısa mesajda, kredinizin onaylanıp onaylanmadığı, ne kadarlık tutarın onaylandığı gibi bilgiler bulunmaktadır. Şubeye gidip başvurunuzu tamamlamanız halinde, onaylanan krediniz hemen bir gün içerisinde hesabınıza geçmektedir.

Örnek Bir Hesaplama!

Anında kredi başvurusu ile 10000 TL kredi çektiğinizi varsayalım. 36 ayda geri ödeyeceğiniz kredinin faiz oranı % 1.45 olurken, aylık taksit tutarları ise 376,13 TL olmaktadır. Bütçenize uygun olacak şekilde banka kredinizin vadesini uzatabilir ya da kısaltabilirsiniz. Dilerseniz 12 ayda ödeyim bitsin derseniz, 12 ay vadeli seçeneği tercih edebilir, dilerseniz de daha uzun vadelerde ödeyim ki, bütçemi aşmasın derseniz uzun vade tercih edebilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken önemli bir husus vardır ki, aylık ödeme tutarınız, aylık gelirinizin % 50’ sinden fazla olmamalıdır.

Siz de ihtiyaçlarınızı ertelemeyin hemen anında kredi başvurunuzu yapın, kredinizi kullanmaya başlayın.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir