Akbank’tan İhtiyaç Kredisi Fırsatı Günde 5 TL’ye 5000 TL

Akbank’tan, siz değerli müşterilerine kaçırılmayacak bir fırsat daha geldi. Müşteri memnuniyeti ve rahatlığı için her geçen gün çalışıp büyüyen Akbank, kapılarınızı sürekli yeniliklerle çalıyor. Şimdi de Akbank internet bankacılığı konforu ile ulaşabileceğiniz, içeriğinde herkese uygun seçenekler sunan ihtiyaç kredisi ile karşınıza çıkıyor.

Kredi taleplerine en doğru ve en hızlı cevabı vermek için geliştirilen Akbank ihtiyaç kredisi, hızla tüm müşterinin ilgisini çekmeyi de başarıyor. İnternet üzerinden yapılan işlemlerin pratikliği, kredi miktarları, kredi tutarları ve vadeleri gibi birçok seçeneğin esnekliği ve genişliği bu kredi sistemine duyulan talebin artmasındaki en büyük etkenlerin başında geliyor. Akbanklılara büyük kolaylıklar sağlayarak, hepsinin yüzünü güldüren sistem, müşterilerin isteklerine göre şekillenebilen altyapısı ile Akbank müşterilerinin en büyük kurtarıcısı olmaya aday.
Akbank ihtiyaç kredisi başlığı altında uygulanan bu kredi fırsatıyla, Akbank müşterilerine günde sadece 5 TL ödeyerek sahip olacakları 5000 TL’lik kredi sunuluyor. Üstelik kredi başvuru talebi, sizi hiç zahmete sokmayacak kadar kolay.

İhtiyaç Kredinize Kolay Yoldan Hızlı Ulaşım Akbank’ta

Akbank kredi başvurusu, Akbank İnternet Bankacılığı üzerinden kolayca gerçekleştiriliyor. İhtiyaç kredisi kısmından kendinize göre hesaplamanızı yapabilir, tutarları öğrenebilir ve kampanyanızı kolayca seçebilirsiniz. İnternet üzerinden kolaylıkla talep göndererek ulaşabildiğiniz bu ihtiyaç kredisi, şubeye gitmenize ve kefil aramanıza gerek kalmadan tek tık ile bankayı sizin ayağınıza kadar getiriyor. Siz de hiç zahmet etmeden, talep ettiğiniz miktara ulaşma şansına sahip oluyorsunuz.


Online olarak gerçekleştirdiğiniz işlemler ile 5.000 TL’den 20.000 TL’ye kadar değişen tüm kredi seçenekleri ve ödeme şeklinizi de kredi başvurusu sırasında, sistem üzerinden kendiniz seçiyorsunuz. Örneğin, 5.000 TL’ye ister günlük 5TL, isterseniz de aylık 154 TL gibi rakamlarla ödeme yapabiliyorsunuz. Vade oranları da, yine siz değerli Akbank müşterilerinin istekleri doğrultusunda, 1 aydan 48 aya kadar değişebiliyor. 20.000 TL’ye kadar talep ettiğiniz kredi rakamlarına uygulanan faiz oranı ise yüzde 1.45.

20.000 TL’den yüksek miktarda olan kredi talepleriniz için de şubeden kredi kapsamında başvuru yapabilme şansına sahipsiniz. Talep ettiğiniz 20.000 TL üzeri kredi miktarınızı, dilediğiniz Akbank şubesinden temin ederek, gönlünüzce kullanabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Tam Size Göre

Akbank internet bankacılığı kolaylığı ile Akbank ihtiyaç kredisi başvurusu, tüm müşterilerin kurtarıcısı olacak. Karşılanamayan ihtiyaçlar, nakit sıkıntısı ya da acil ihtiyaçlarınızın tümü için size uzun vadelerde fırsat sunan bu ihtiyaç kredisi, kaçırılmayacak olanaklarıyla size rahat bir nefes aldıracak.

Tüm Akbank müşterileri, kolayca başvuru yapıp, kısa sürede dönüş aldıkları kredileri öderken, geniş vadeli geri ödeme seçenekleri ile sıkıntıya girmeden ve stres yaşamadan kredilerinin keyfini çıkararak ödeyecekler. Siz de kredi ihtiyaçlarınızın tümü için Akbank internet bankacılığına uğrayın, Akbank’ın müthiş fırsatlarıyla özgürlüğün tadını çıkarma şansına sahip olun. Hayır diyemeyeceğiniz seçenek ve fırsatlarla gelen Akbank’ta her zaman herkese yer var!

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir