Akbank’tan KOBİ’leri Dijitalleştiren Kampanya

Türkiye’de sürekli gelişen bir bankacılık sektörü bulunmakla birlikte bu gelişim eğrisi sürekli olarak rekabet ortamından kaynaklı yukarıya doğru bir yükseliş ile bizlere gözükmektedir. Sürekli olarak gelişen ve teknolojiyi yakından takip eden bankalar, bankacılık sektörünü daha yukarıya taşıyan teknolojiyi sistemlerine entegre etmiş durumdalar. Sadece kendi sistemlerini teknolojiyle geliştirmekle kalmayıp ayrıca banka müşterilerini de teknoloji dünyasıyla tanıştırmak için sabırsızlıkla bekliyorlar. KOBİ’lere teknolojik altyapı kazandırmayı planlayan ana başlığımızda yer alan kampanya sayesinde KOBİ’leri bekleyen avantajlara göz atalım ve dijital KOBİ kampanyasını ayrıntısıyla beraber öğrenelim.

KOBİ’lerin Teknolojik Fırsatı

Günümüz şartlarında eski zamanlarda bulunan ticari anlayış değişmekle birlikte günümüz şartlarına uyum sağlamış durumda. Uyum sağlaması gereken konu teknoloji olunca bu konuda uzman kişilerden yardım alınması ve bu altyapıyı profesyonel bir kadro vasıtasıyla kurdurmakta fayda bulunmaktadır. Türkiye’nin en gelişmiş bankalarından birisi olan Akbank, KOBİ’lere bu fırsatı sunmak için kolları sıvamış durumda. İnternet sayfasında yer alan bilgilere göre KOBİ’ler için E-Ticaret kavramının yolunu açan kampanya sayesinde KOBİ’ler artık müşterilerini dükkanlarında beklemek zorunda kalmayacak ve kolay bir şekilde farklı bir kazanç yolu ortaya çıkacaktır. Akbank tarafından bu kampanyadan yararlanmak için sunulan şartlardan birkaçı; Akbank son 30 gün içerisinde olmak şartıyla Akbank Direkt sistemine giriş yapan ticari müşterilerini ve KOBİ’lerini Google Premier Partners ile tanıştırma fırsatını sunmakta. Bu fırsatı cazip fiyatlarla sunarak KOBİ’lere teknolojik destek kavramını sunan bir banka olarak aklımızda yer etmektedir. Akbank tarafından sunulan kampanya 12 Haziran – 31 Ağustos 2017 tarihiyle sınırlandırılmış durumda. Ayrıca kampanya başvurusu sadece başvuru formu üzerinden yapılan başvuruları kapsamaktadır. Kampanyaya başvuru ve ayrıntılar için yazımızı okumaya devam ediyoruz.

Dijitalleşirken Farklı Olun

Dijitalleştiren kampanyaya nasıl başvurabilirim sorusu ana bilgileri verdikten sonra haklı olarak aklımıza gelmektedir. Teknoloji kavramından bahsederken, teknolojiyi yakından takip eden Akbank internet sayfası aracılığıyla kampanyaya başvurmak mümkün.

Başvurmak için kampanya bilgilerinin yer aldığı sayfada HEMEN BAŞVUR butonuna tıklamak ve açılan sayfadaki bilgileri doldurmak suretiyle kampanyaya başvuru yapabiliriz. Bu kampanya sayesinde dijitalleşmenin sonucu olarak; sosyal medya üzerinde farkınızı ortaya koyabilirken ayrıca E- Ticaret kavramına da adım atmış olacaksınız. İki önemli fırsatın yanında en önemlisi online olarak sunulan reklamlarınızı yönlendirebileceksiniz. Farklı bir kazanç yolu ve ayrıntılar için Akbank internet sayfasına ve şubelerine başvurabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir