Akbank’tan Şubeye Gitmeden 20 Bin TL Kredi!

Günümüz koşullarında hemen herkesin nakit paraya ihtiyacı olduğu anlar yaşanmaktadır. Ancak nakit parayı bulmak her zaman öyle kolay olmayabiliyor. Bu kısımda devreye bankaların verdiği krediler girmektedir. Bir bankadan kredi çekmeye karar verdiğinizde de sizi uğraştıran prösedürler nedeniyle parayı anında kullanmak neredeyse imkansız hale gelmektedir. İşte bu noktada devreye akbank girmektedir. Akbank Direkt Kredi ile, şubeye hiç gitmeden 20 Bin TL’ye kadar kredi çekimini mümkün haline getiriyor. Böylelikle 7/24 belgesiz, imzasız, anında kullanılabilir parayı çok kısa bir süre içerisinde hesabınıza aktarabilirsiniz.

Akbank anında kredi çekebilmek için yapmanız gerekenler ise son derece basit birkaç işlemden oluşmaktadır. Akbank direkt krediye Akbank Direkt İnternet veya Akbank Direkt Mobil’e girerek Akbank Direkt Kredi formunu doldurmanız yeterlidir. Bununla birlikte Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak da kredi işleminizi telefon üzerinden yapabilirsiniz.

Şubeye gitmeden kredi imkanı sunan Akbank, ayrıca son derece uygun faiz oranları ve sigortalı-sigortasız kredi seçenekleriyle müşterilerine kolaylık sağlamaktadır. 48 aya kadar vade yapabileceğiniz kredinizi, 20 Bin TL’ye kadar yüzde 1,45 gibi küçük bir faiz oranıyla çekebilirsiniz. Vadesini kendiniz belirleyebileceğiniz gibi, sigortalı ve sigortasız seçeneğiyle de kredinizi kendiniz yönlendirebilir, düşük faiz avantajıyla anında kredinin tadını çıkabilirsiniz.

Siz de yaz tatilinde keyifli bir tatil geçirmek istiyor, ailenizle mutlu bir sehayete çıkmak istiyor ya da çeşitli yatırımlar için paraya ihtiyaç duyuyorsanız Akbank sayesinde bankaya gitmeden hesabınıza kredi alabilir, parayı anında dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Krediyle ilgili detaylı bilgi edinmek için Akbank’ın internet sitesini ziyaret edebilir, bu site üzerinden alacağınız kredinin miktarını ve vadesini girerek aylık ödeme planlarınızı çıkarabilir, krediye başvurabilir ve anında hesabınıza aktarılmasını sağlayabilirsiniz. Kolay kredi imkanıyla müşteri odaklı çalışan Akbank, kredi ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü anında sunarak mağduriyetlere ve belge toplamayla geçen vakit kaybına son veriyor. Ayrıca kredi kullanımı için çoğu bankanın şart koştuğu kefil de Akbank’ın anında kredi imkanı için talep edilmiyor.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir