Aktif Bank İnternetten Anında Kredi Fırsatları

Paraya her zaman ihtiyacımız olduğu şu günlerde, Aktif Bank müşterilerine internetten bir çok imkanı sunabiliyor. Aktif Bank internet şubesinde istediğiniz tüm bankacılık işlemlerini gerçekleştirebiliyorsunuz. Kredi çekme işlemleri de uzun, zaman alıcı ve yorucu olduğu için interneti kullanmak herkes için akıllıca bir çözüm olabiliyor. Sizde Aktif Bank internetten anında kredi fırsatlarından şubeye gitmeden yararlanabilirsiniz. Nasıl mı? İnternet bankacılığının her geçen gün daha da geliştiği bir dönemdeyiz. Artık internetten fatura ödemek, alışveriş yapmak gibi işlerin yanı sıra kredi de çekebiliyorsunuz. Aktif Bank müşterilerinin bu ihtiyacını internetten anında kredi ile kolaylıkla sağlayabiliyor.

Kolay Krediye Nasıl Ulaşırsınız?

Aktif Bank’ta düşük kredi notunuzu dert etmeden, şubeye gitmeden, masraf ödemeden paranızı anında hesabınızda görebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit. Nkolaykredi.com adresine girerek talep ettiğiniz kredi miktarını ve vade sayısını ilgili bölüme girdikten sonra, T.C. kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu isteyen bir sayfa açılıyor. Bu kısa başvuru formunu doldurduktan sonra evraklarınızı ekrandan onaylıyorsunuz. Böylece kredi başvurunuzu yapmış oluyorsunuz. Kısa sürede banka tarafından sizinle iletişime geçiliyor ve talep ettiğiniz miktar onaylanırsa anında hesabınıza gönderiliyor.

*Çekilecek tutarı kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Aktif Bank çekilecek tutarı 2.000 TL ile 30.000 TL arasında tutmaktadır.

*İnternetten kredi fırsatında, 3 ay ile 48 aya varan vade seçenekleri bulunmaktadır.

*Üstelik Aktif Bank internetten anında kredi imkanı sağladığı gibi, bu paraya ulaşabilmeniz için de N Kolay Banka Kartını size ücretsiz sunuyor. N Kolay Kart Türkiye’de ve dünyada Mastercard / Visa amblemi bulunan milyonlarca yerde alışveriş yapabileceğiniz bir banka kartıdır. N Kolay Kart ile ATM’den nakit çekim işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca N Kolay Kart ile internetten güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız tüm işlemler, N Kolay Kart hesabınıza hemen yansımaktadır. İşlemlerinizi anlık olarak takip edebilirsiniz.

Aktif Bank’ın imkanları sadece bununla da sınırlı kalmıyor:

*Aktif Bank İnternet Şubesi’ni kullanarak kredi olarak çektiğiniz paranızı ücretsiz transfer edebilirsiniz.

*Türkiye’nin tüm PTT’lerinden, paranızı ücretsiz alabilirsiniz.

Bağlantı *Ayrıca istediğiniz ATM’den paranızı çekebilirsiniz.

*Aktif Bank internetten anında kredi kolaylığından yararlandığınız gibi ödemelerinizi de kolaylıkla yapabilirsiniz. Aktif Bank internet şubesini kullanarak, PTT Matik ve PTT’lerden ücretsiz olarak ödemelerinizi yapabiliyorsunuz. Ayrıca isterseniz Akbank ve Vakıfbank ATM’lerinden de taksitlerinizi yatırabilirsiniz.

Aylık/Yıllık Toplam Faiz Maliyeti Tablosu

Kredi Tutarı Vade(Ay) Faiz Oranı Taksit Tutarı Tahsis Ücreti Efektif Yıllık Faiz Oranı

10.000 TL 12 Ay %2,29 989,57 TL 50 TL % 39,8017

10.000 TL 24 Ay %2,29 574,56 TL 50 TL % 39,1914

10.000 TL 36 Ay %2,29 440,98 TL 50 TL % 38,9807

10.000 TL 48 Ay %2,29 377,57 TL 50 TL % 38,8753

1 Yorum

  1. Sicilim bozuk olduğundan dolayı kıredi alamiyorum27 aydır sabit şantiyede calismaktayimmaasimin asgaride bankaya gerisinide elden alıyorum 15 binliraya ihtiyacım var

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir