Aktifbank İle Herkese Kredi Çıkıyor

Tüm ticari işlemlerin hızlanmasının sonucu olarak bankacılık faaliyetlerinin de hızlanması kaçınılmaz hal almıştır. Yeni nesil bankacılık anlayışından yola çıkan ve şubeleşerek büyüme yerine alternatif yöntemler kullanan Aktifbank, anında kredi olanağıyla ihtiyaç, taşıt kredilerini uygun faiz oranları ve geri ödeme seçenekleriyle sunuyor. Aktifbank ihtiyaç kredileri, taşıt kredisi uygun taksit tutarları ve vade seçenekleriyle gerken finansmanı uygun koşullarla elde etmenize olanak sağlayacak.

Aktifbank Çalışma Prensibi

Şubelere dağılmış bankacılık faaliyetine alternatif olarak yeni nesil bankacılık anlayışını geliştiren Aktifbank, müşteri memnuniyetini, verimlilik ve etkin çalışmayı temel prensipleri olarak belirlemiştir. Perakende, yatırım, kurumsal ve özel bankacılık alanlarında faaliyet gösteren Aktifbank, kurulduğu 2006 yılından bu yana 144 kat büyümeyi başarmıştır. Fakat bu büyüme yeni şubelerin açılması olarak değil, pazarda mevcut olan diğer kuruluşlarla birlikte faaliyet göstererek gerçekleştirilmiştir.

Aktifbank’ın Kredi İmkanları

Bireysel krediler için gerekli olan şubeleşmenin yerine alternatif hizmet anlayışı geliştiren Aktifbank, bu sayede maliyetleri düşürmüşttür. Bu da uygun faizler ve geri ödeme koşullarıyla bankacılık hizmeti vermeyi mümkün kılıyor. Aktifbank’ın kredi olanakları Aktifbank N Kolay Kredi sepetiyle sunuluyor. Bu sepette yer alan krediler; PTT Emekli Kredisi, taksitli alışveriş kredisi olan N Kolay Taksit, N Kolay Taşıt kredileridir. Tüm bu krediler için şubelerde uzun süreler kaybetmenize de gerek yok. İnternetten başvuru olanağı sayesinde başvurularınızı online olarak rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru İşlemleri

Aktifbank’ın kolay bankacılık anlayışı sayesinde internetten başvurularla anında kredi alabilirsiniz. Emekli maaşını PTT şubelerinden alanlar için Emekli Kredisi imkanı mevcuttur. PTT’den başvurunuzu yaparak 55 bin TL’ye kadar emekli kredisi kullanabilirsiniz. Emekli kredisinin taksitleri de kolayca PTT üzerinden ödeneceği için ekstra bir işlem yapmanıza gerek kalmaz.

Örnek bir hesaplama yapmak gerekirse, 20 bin TL’lik 48 ay vadeli emekli kredisi için faiz oranı %1,89, aylık taksit tutarı 688,10 TL, kredi tahsis ücreti 100 TL olacaktır. Aktifbank’ın anlaşmalı olduğu kurumlardan yapacağınız alışverişler içinse taksitli alışveriş kredisi olan N Kolay Taksit kredisinden yararlanabilirsiniz. 500 TL’den 30 bin TL’ye kadar çekebileceğiniz kredinin 3-48 ay arasında değişen vade seçenekleri var. Alışveriş yapacağınız anlaşmalı bayiye gelerek “TAKSİT” yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numaranızı yazıp 3050’ye yollayarak kredinizi alabilirsiniz.

Taşıt Kredileri

Aktifbank taşıt kredisi sayesinde beğendiğiniz aracı zorlanmadan kredi çekerek alabilirsiniz. Aktifbank’ın önkoşulu aracın 7 yaşını geçememiş olmasıdır. 50 bin TL’nin altında değeri olan araçlar için maksimum kredilendirme oranı yüzde 70, değeri 50 binden fazla olan araçlar içinse 50 binlik kısmı için yüzde 70, 50 binden yukarı olan kısmı içinse yüzde 50 olarak belirlenmiştir. Taşıt kredilerinin geri ödemeleri için 48 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir