Aktifbank İnternetten Anında Kredi

Düşük kredi notlarınızı artık dert etmenize hiç gerek kalmayacak. Aktifbank düşük kredi notu olan bireylere bile uygun koşullarda kredi fırsatları sunuyor. Aktifbank ihtiyaç kredileri ile kredi almak artık çok kolay bir hale geliyor. Kredi notunuzu hiç dert etmeden, şubeye gitmek ile uğraşmadan, herhangi bir masraf ödemeden anında kredi başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Üstelik paranız da anında hesabınıza yatıyor.

Yaşadığımız teknoloji çağının içerisinde artık kredi kullanmak da çağa uygun hale geliyor. Aktifbank’ın da çağa uygun koşullarda sağladığı kredi başvurusu kolaylığı ile sizler de anında kredi başvurunuzu internet üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Bundan sonra Aktifbank ile kredi almak çok kolay.

Aktifbank İnternetten Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Aktifbank n kolay kredi ile bundan sonra kredi almak çok kolay olacak. N kolay kredi ile şubelerde sıra beklemenize gerek kalmadan, sayfalar dolusu kağıt ve belge imzalamadan, sigorta için ek ürün satın almak ve kredi kartı kullanma zorunluluğunuz bulunmuyor. Yapmanız gereken tek şey; nkolaykredi.com adresine girmek. Bu adrese girdiğinizde karşınızca çıkacak formu dolduracak, evraklarınızı karşınızca çıkacak ekrandan onaylayacaksınız. Tüm bu işlemleri çok kolay ve pratik bir şekilde gerçekleştirebileceksiniz. Üstelik 30,000 TL’ye kadar krediniz anında hesabınızda olacak. Tüm bunların yanında paranıza ulaşabilmek için ücretsiz bir şekilde sizlere verilen N Kolay banka kartının da sahibi olacaksınız. Bu banka kartı tamamen ücretsiz olup daha sonrasında sizden hiçbir ücret alınmayacağının teminatını Aktifbank sizlere vermektedir.

Aktifbank Kredisi Geri Ödemesi

Aktifbank internetten kredi başvurusu Aktifbank internet şubesi üzerinden, ptt ve pttmatikler üzerinden ücretsiz bir şekilde geri ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında isterseniz; Akbankası ve Vakıfbankası atmleri üzerinden de taksitlerinizi yatırabileceksiniz.

Aktifbank Kredi Faiz Oranları

Aktifbank’tan alacağınız anında kredi için örnek bir faiz oranı bilgisini sizlerle paylaşıyoruz. Örneğin; 10.000 TL tutarında bir kredi kullanacaksınız bu kredi için 12 aylık vade seçeneği için sizlere sunulan faiz oranı % 2,29 olacaktır. Bu krediniz için ödemeniz gereken aylık taksit tutarınız; 989,57 TL tutarında olacaktır. Krediniz için ödemeniz gereken tahsis ücreti yalnızca 50 TL tutarındadır. Yıllık olarak hesaplanan toplam maliyet ise %39,8017 değerindedir.

Aktifbank’ın sunduğu avantajlı fırsatlar, kolay başvuru seçeneği ile kredinizi hızlı bir şekilde almanız mümkün olacak. İhtiyacınız olan tutarı belirleyip AktifBank’ın internet şubesinden çok pratik bir şekilde bşavurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Hiç yorulmadan, şubeye gitmekle uğraşmadan anında kredi başvurunuzu Aktif Bank iternet şubesindeki formu doldurarak, hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Beklemenize gerek kalmadan onaylanan krediniz anında hesabınızda olacak. Aynı şekilde hızlıca kredinizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kredi notunuz için endileşenmenize artık gerek yok. Aktif Bank kredi notu düşük olanlara da zorluk çıkarmadan kolayca kredi fırsatı sunuyor. Kredileriniz hemen onaylanıyor ve anında kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir