Aktifbank Taksitli Alışveriş Kredisi

Yüzde Yüz Onaylı Kredi Alıp Sonra da Böl

Aktifbank alış veriş kredisi yüzde yüz onaylı ve de çok az miktarlı geri ödemeler ile masrafsız olup, tüm nakit alışverişlerinizi taksitli ödeme imkanı ile harika bireysel ihtiyaç kredisi sunuyor. Sizlerde alışveriş ihtiyaçlarınızı diğer güne bırakmak istemiyorsanız Aktifbak’ın sizlere sizler için hazırladığı çözümlerden bir tanesini seçerek nakit alışverişlerinizi çok az faizlerle ve de masrafsız olarak kredilendirebilirler. İsterseniz Aktifbank iş yerlerinden kredi kartınız ile peşin ödeme yapın, isterseniz bulunduğunuz yere en yankın aktifbank şubesine uğrayarak yüzde yüz onaylı alışveriş kredisini taksitlendirme ile daha kolay ödeyebilirsiniz. Önemli bir noktayı atlamayı unutmayın, hesap kesin tarihinizden önce kredi çekin.

Alışveriş kredilerini isteseniz bulunduğunuz yere an yakın bir aktifbank şubesine uğrayarak yapabilirsiniz. Ya da çekmek istediğiniz kredi tutarını kredi alışveriş kartınıza yükletebilir ve alışverişlerinizi bu şekilde de gerçekleştirebilirsiniz.

Taksitli alışveriş kredisi çekerken mutlaka hesaplarınızı takip edip, kendi bütçelerinize uygun ödeme koşullarını tercih edin. Aktifbank kredi kartınız var ise, kredi kartınızda kullanabilir olan limitiniz bloke olur ve alışveriş kredisi yüzde yüz onaylı kullanılabilir. Eğer kredi kartınız yok ise alışveriş kredisine yine de başvuruda bulunabilirsiniz.

Ödeme Detayları Örnek Tablo

 • Kredi kartınız ile nakit işlem yaptıktan sonra alışveriş kredisini şu gibi durumlarda kullanabilirsiniz.
 • Öncelikle hesap kesim tarihinizden önce Aktifbank şubesine giderek kredinizi hemen kullanmanız gerekmektedir.
 • Eğer önce alışveriş daha sonra işlem yapmayı seçiyor iseniz,
 • Kredi kartınızın limiti bloke olur ve kredinizi kullandığınız zaman, kredi taksitlerinizi ödedikçe aylık ödeyeceğiniz taksit tutarlarını kart içindeki anapara tutarı miktarı kadar blokeniz kaldırılacaktır.

Gerekli Evraklar

 • Müşteri gelir belgeleri
 • En son ki iki aya ait maaş bordrosunun yetkili kişiler tarafından imzalanmış hali.
 • Serbest çalışanlar ve serbest meslek sahiplerinin getirmeleri gerek olan vergi levhası fotokopileri
 • Emekli müşterilerimiz için emekli maaş cüzdanı fotokopisi
 • Eğer var ise kira gelir belgeleri ve tapusu, kira kontrat fotokopisi

Başvuru İçin Gereken Evraklar

 • Gelir düzeyi belgesi
 • Varsa kefil
 • Kimlik fotokopisi

Telefon, su, elektrik, internet, doğal gaz ve benzer aboneliğin gerektirdiği bir hizmetle alakalı işlem tarihinden önceki 3 ay da, müşteri ismine düzenlenmiş bir fatura aslı ya da ikametgah belgesi ( en son 3 aylık ). Bu kampanyalardan yararlanmak için neler yapılması gerek?

Başvuru İçin Ne Yapmanız Gerek

Bulunduğunuz yere en yakın aktifbank şubesine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Taksitlerinizi şu şekilde hesaplayabilirsiniz. Bireysel krediler ile alakalı hesaplamalara banka hesaplama araçları sayfasından yapabilir, ya da mobil bankacılıktan faydalanabilirsiniz.

Daha detaylı bilgilere ulaşmak için,

Bağlantı Aktifbank Şubesi’ni ziyaret ederek, alışveriş kredileri hakkında daha kapsamlı bilgilere yanıt bulabilirsiniz. Aktifbank çağrı merkezin de müşteri temsilcilerimiz sizlere bu konuda destek vermektedir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir