Alışverişi Keyfini Cardium ile Çıkartın

1954 yılından bugüne Türkiye’nin ekonomik kalkınmasında büyük katkılar sağlayan Vakıfbank, gerçekleştirdiği yeni kampanya ile alışveriş tutkunlarının yüzünü güldürüyor. Vakıfbank Cardium alışveriş kredisi ile banka gününüze neşe katıyor.

Cardium alışveriş kredisi ne işe yarar?

Vakıfbank, kredi kartı ile alışveriş yapan müşterilerine bir yenilik fırsatı sunuyor ve sunduğu kredileri çeşitlendiriyor. Alışveriş kredisi ile taksitli veya taksitsiz olarak yaptığınız alışverişlerinizi Vakıfbank Cardium ile taksitlendirmenizi sağlıyor. Gerçekleştirdiğiniz satın alımları, en yakın Vakıfbank şubelerine uğrayarak en hızlı şekilde kredilendirebiliyorsunuz. Tabi şubeye kadar gitmek istemeyenler için de bir seçenek mevcut: SMS ile başvuru yapmak. Hem SMS vasıtasıyla yaptığınız başvuru ile başvurunuzun sonucunu daha rahat görebilirsiniz.

SMS ile nasıl başvuru yapabilirim?

Cep telefonlarınızdan Cardium alışveriş kredisine başvuru yapmak çok kolay ve zamanınızı hiç almayacak bir işlem. Öncelikle büyük harflerle CARDIUM yazıyorsunuz, ardından kimlik numaranızı ve aylık kazancınızı mesajınıza ekliyorsunuz. Sonrasında ise bu mesajı 5724’e gönderiyorsunuz. Geriye kredinizin onaylanma sürecini beklemek kalıyor. Onaylandığında tüm alışverişlerinizde özgürlüğe kavuşuyorsunuz.

Cardium nasıl avantajlar sunar?

Alışveriş kredisine sahip olan herkes, 500 liradan başlayan ve 2.500 TL’ye kadar olan miktarda kredi elde etme şansına sahipler. Aynı zamanda kredilendirdiğiniz alışverişinizi 3 aydan başlayan ve 24 aya kadar uzayabilen süreç içerisinde taksitlendirebilmeniz de mümkün. Vakıfbank’tan edineceğiniz alışveriş kredisinin avantajlı yanlarından biri de dosya masrafının ve hayat sigortası yaptırma şartının bulunmaması. Gördüğünüz gibi banka süreci oldukça kolaylaştırıyor.

Ne kadar faiz işler?

Alışverişi kredisine başvurduktan ve alışverişinizi kredilendirdikten sonra 24 ayda geri ödeyeceğiniz ve maksimum tutarda aldığınız krediniz için aylık faiz oranı sadece yüzde 1,55. Bu oran kredinin vadesine ve miktarına göre değişkenlik gösteriyor. Ayrıca başvuru sürecinizde banka genellikle sizden kefil de talep etmiyor. Alışveriş kredisine sahip olmak için koşullar gayet hafif.

Vakıfbank alışveriş sitesi cardium.com.tr’ye üye olmayı unutmayın. Üyeliğiniz sonucunda binlerce hediye kazanma şansına sahipsiniz. O yüzden mutlaka takipte kalın ve alışveriş avantajlarından, hediyelerden faydalanın.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir