Anadolubank Tarla Arazi Alım Kredisi

Ülkemiz bir tarım ülkesidir. Verimli ve bereketli topraklarımız eğer onu işleyen çiftçilerimiz varsa her türlü mahsulü vermeye meyillidir. Ege zeytin memleketiyken Akdeniz Turunçgillerin vatanı, Karadeniz çay ve fındığın memleketi, Orta – Güney ve Doğu Anadolu buğday pazarı, Marmara ay çiçeği tarlası gibidir. Ülkemizin her cennet köşesinde birbirinden ayrı ve harika ürünler yetişmektedir. Çiftçilerimizin çoğu üretime geçtikten sonra arazilerini genişletip daha fazla mahsul almak isterken ya arazi bulmakta ya da arazi bulduklarında fahiş fiyat istenmesinden şikayet etmektedir. Tabii özellikle de tarım sektöründe verimli bir bölgede iken gidip başka bir yerden arazi almak yanlış olabilir. Hemen yanı başınızda boş bekleyen tarlayı satın almak istediğinizde para sıkıntısı çekiyorsanız hemen Anadolubank’a gelin.

 

 

Anadolubank Zirai Krediler sayesinde siz değerli çiftçilerimizi sahip olmak istedikleri araziler buluşturuyor. Hem Anadolubank çiftçi kredileri son derece uygun koşullarda alınabiliyor.

Anadolubank Arazi Alım Kredisi Başvuru Şartları Nelerdir ?

 

 

1-Öncelikle çiftçi olmalısınız. Hem de Çiftçi Kayıt Sistemine bağlı çiftçi olmalısınız.

2-Kredi puanınız da yeterli olmalıdır.

3-Çiftçilik Belgeniz de olmalıdır.

4-Almak istediğiniz tarlanın tapu fotokopisi

5- Emeklilik Belgesi, Kira Kontratı, Maaş Bordrosu gibi bazı belgeler de durumunuza göre istenmektedir.

Detay bilgiyi şubelerimizden alabilirsiniz.

Ürün çeşidine göre 60 aya varan vade ile kredi verilmektedir.

Unutmadan tarım bankacılığı yapan herhangi bir banka bu krediyi size verse de en uygun faiz oranları Anadolubanktadır. Ayrıca Yatırım kredilerinde kesinlikle KKDF alınmamaktadır.

Ayrıca Tarla ( Arazi ) Alım Kredilerinde hiçbir banka %100 kredi sağlamaz. Güvenilir yatırımcı belirli bir miktar para ile yola çıkar kalan kısmı finanse etmenin yollarını arar. Bizler Anadolubank olarak almak istediğiniz tarlanın önceden gelen ekspertizce belirlenen değerinin %75 ine destek oluyoruz.%25 ise sizin tarafınızdan ödenmektedir. Kredi sonucu aldığınız tarlanın tamamı ilgili bankalarca ipotek altına alınır. Tarla sahibinin hesabına para gönderilir. Bu tarz tarla satışlarında başkasına ait hesaba para gönderilemez. İlgili şahsa elden para verilemez, kesinlikle tarla sahibinin adına açılmış bir hesaba gönderilir. Yine bu kredilerde çeşitli bankalar sınır tarla veya buna bakmaksızın kredilendirme yapmaktadır. Almak istediğiniz kredide bu ayrımı asla unutmayın.

Akrabalar arasında yapılan tarla alım satımları bankalarca güvenilir yatırım faaliyeti olarak görülmediğinden çoğunlukla onaylanmaz.

Siz de hayalinizdeki büyük çiftçi olmak istiyorsanız. Tarımla uğraşmak sizin için vazgeçilmez ise ve bu işten hem zevk alıp hem de yatırımcı olmak istiyorsanız size en yakın Anadolubank Şubemize mesai saatleri içerisinde bekliyoruz. Konusunda uzman , güler yüzlü , yol gösterici, size doğru yatırımı, doğru zamanda, doğru yere yapmanıza yardımcı olacak harika bir ekip sunuyoruz.

BağlantıAnadolubank olarak sizlere bol kazanç, bol mahsul ve güzel bir yatırım temennisiyle saygılarımızı sunarız.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir