Anında Kredi İşcep’te

Herkesin planladığı bir iş, almak istediği bir ürün, çocuğu için okul masrafları veya eşiyle gitmek istediği bir tatil olabilir. Bunlar önünde tek engel ise maddi olarak karşılaşılan sıkıntılardır. Gerçekleştirmek istediğiniz ne olursa olsun, İş Bankası işcep uygulaması ile krediniz anında hazır. Sizin sadece ne istediğinize karar vermeniz gerekmektedir. Anında kredi başvurunuzu isterseniz İş Cep’ten isterseniz İş Bankası internet bankacılığı üzerinden yapabilirsiniz. Başvurunuzun onaylanması durumunda şubeye gitmeye gerek olmadan işleminizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz.

Bankanın Kredi Faiz Oranları

Anında kredi ürünün en yüksek kredi tutarı 25.000,00 TL’dir. Çekebileceğiniz kredi tutarlarına göre faiz oranları şu şekildedir;

-10.000 TL kredi için 24 ay vade, %1,29 faiz oranı+ yıllık sigorta primi ücreti

-15.000 TL kredi için 36 ay vade, %1,29 faiz oranı+ yıllık sigorta prim ücreti

-25.000 TL kredi için 48 ay vade, %1,29 faiz oranı+ yıllık sigorta prim ücreti

-10.000 TL kredi için 24 ay vade, %1,35 faiz oranı+ yıllık sigorta prim ücreti yok

-15.000 TL kredi için 24 ay vade, %1,35 faiz oranı+ yıllık sigorta prim ücreti yok

-25.000 TL kredi için 24 ay vade, %1,35 faiz oranı+ yıllık sigorta prim ücreti yok

Bu kredi seçeneklerinde aylık ödeme tutarları birbirinden değiştiği gibi yıllık maliyet oranları da farklılık göstermektedir.

Kredi Nasıl Çekilecek?

Kredi başvurunuzu cep telefonunuza iş cep uygulamasını indirerek veya bankanın internet sitesi üzerinden başvurunuzu yapabilirsiniz. İnternet üzerinden kredim-ürünler menüsünden anında kredi yazan yere girerek, iş cep uygulaması üzerinden ise başvurular menüsü üzerinden başvurunuzu T.C. kimlik numaranız, doğum tarihinizi gün, ay, yıl olarak girip, son olarak da cep telefon numara bilgilerinizin girişini yaparak kolayca gerçekleştirebilirsiniz. İster internet üzerinden başvuru yapın, isterseniz iş cep uygulamasından cevabı anında tarafınıza ulaşacaktır.

Kredi Çekme Koşulları

Öncelikle 18 yaşını doldurmuş olmanız gerekmektedir. Anında kredi başvurunuzun olumlu olarak değerlendirilebilmesi için İş bankasının size vermiş olduğu tüm koşulları sağlamış olmanız gerekmektedir. Bu koşullar şunlardır;

-Aktif olarak sigortalı olarak çalışıyor olmanız gerekiyor.

-Sigortanızın 6 aydan kısa olmaması gerekmektedir.

-Şu an mevcutta bir kredinizin olmaması gerekir

-Daha önceki dönemlerde kredi veya kredi kartı kullandıysanız ödemelerinizin düzenli olması gerekiyor

-Herhangi bir icra takibi veya haciz yapılandırılmasının olmaması gerekmektedir.

-Kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir.

Anında Kredide İş Bankasının Avantajları

İhtiyaç kredi başvurunuzu şubeye gitmeden hızlı bir şekilde internet veya cep telefonunuza indirdiğiniz işte cep uygulamasından yapabilirsiniz. Bu kredi tutarı 25.000 TL ile sınırlıdır. Size sağlayacağı avantaj ise şubeye gitmenize gerek yok. Böylelikle zamandan da tasarruf etmiş olacaksınız. Herhangi bir saat sınırlaması bulunmadığı için anında krediye 7 gün 24 saat başvurabilirsiniz. İş bankasının başvurmuş olduğunuz İş Bankası Anında Kredim ürünü için her türlü koşulları sağladığınız ve başvurunuzun onaylanması durumunda krediniz anında hesabınıza yatırılacaktır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir