Anında Kredi Veren Bankalar

 

Bireysel kredilerin içinde yer alan Cebimde Kredi seçeneği ile 5 dakikada anında kredi veren banka olan DenizBank, 55.000 TL’ye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Evrak ve kefil istemeyen Cebimde Kredi, 48 aya kadar vade seçeneği sunmaktadır. Kredi başvurunuzu KREDİM boşluk T.C kimlik numaranızı yazıp 3280’e göndererek yapabilirsiniz. 5 dakika içinde onay durumunu SMS ile gönderen DenizBank, müşterilere kolaylık sunmaktadır. Kredinin onaylanması durumunda yalnızca nüfus cüzdanı ile bankanın en yakın şubesine gidilmesi ile kredi çekmek mümkündür. Faiz oranları ise yalnızca 1.65 ile 1.78 arasında kredinin miktarına göre değişmektedir.

Odeabank

Müşterilerine özel gelir belgesiz kredi veren bankalar arasında bulunan Odeabank, ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. Bankaya gelmeden hesaba aktarılan bir kredi çeşidi olan Nakit Hazır,48 aya kadar uzanabilen vade seçeneği 10.000 TL şeklinde verilmektedir. Odeabank’ın mobil uygulaması veya internet sitesi üzerinden başvurma seçeneği ile alınabilen bu ihtiyaç kredisine başvurmak oldukça pratik. NAKIT yazılıp boşluk bırakılarak T.C kimlik numarasının yazılmasından sonra 8444’e SMS atılması ile de başvuru yapılabilmektedir.

TEB

Kolay kredi veren bankalar arasında bulunan TEB’in CEPTETEB kredisi ile anında kredi çekmek oldukça kolay. İnternet şubesi, mobil bankacılık ve www.cepteteb.com.tr üzerinden başvurusu yapılabilen bu kredi 1.000 TL ile 30.000 TL arasında verilmektedir. 3 dakika içinde başvuru onay durumunun SMS olarak bildirildiği bu kredi, 3 aydan 48 aya kadar uzanan vade seçeneği sayesinde müşterinin gelirine veya isteğine göre şekillendirilebilmektedir.

QNB Finansbank

Online kredi ve telefondan kredi seçenekleri ile QNB Finansbank, anında kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Online krediye için QNB Finansbank’ın cep veya internet şubesi üzerinden başvuru yapılabilmektedir. Kredi veren bankalar kefilsiz seçeneği de dahil olmak üzere haftasonu bile kredi çekme işlemi gerçekleştirilebilir. Telefondan kredi için QNB Finansbank’ın çağrı merkezleri sayesinde 7/24 başvuru yapılabilmektedir. 1.000 TL- 30.000 TL arasında alınabilen telefondan kredi yalnızca %1.26 faiz oranlıyla başlamaktadır. Ayrıca 48 aya kadar vade seçeneği sayesinde bu kredilerin geri ödemesi müşterinin isteğine göre gerçekleştirilebilir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir