Bonus Kart Teknosa Kampanyası 100 Tl Hediye

Alışveriş yapmanın en keyifli yollarından biridir, hediye kampanyaları. Market ya da giyim gibi sektörler hariç olmak kaydı ile teknoloji marketlerinde özellikle mağaza bazlı alışveriş yapılmaktadır. Çünkü market ya da giyim sektörlerinde marka farklılıkları olduğundan her mağazanın ürünleri farklı olmaktadır.

Dolayısı ile farklı mağazalar arasında fiyat araştırması yapılamamaktadır. Ancak teknoloji marketlerinde, markalar belli başlı olduğu için aynı markalar arasında fiyat araştırması yapılabilmektedir. Ama farklı teknoloji marketlerinden almak istediğiniz bir ürünün, markası ve özellikleri aynı iken fiyatının belirleyici olabildiği gibi, fiyatının da aynı olması durumunda belirleyici durum ne olacaktır peki? Her şeyi ile ürün aynı ise, o zaman belirleyici olan durum; mağazanın size özel farklı bir şeyler sunup sunmaması ile ortaya çıkar. İşte bonus kart ile teknosa arasındaki durum da aynı böyledir.

Teknoloji marketlerinde aynı markalar ve hatta aynı ürünler arasında, fiyat farklılıkları olabilmektedir. Ancak, aynı ürün ve aynı markalar arasında tercihleri belirleyen temel faktörler, mağazaların düzenlemiş olduğu kampanyalar olmaktadır. Bu kampanyalardan biri de Garanti bonus kampanya kapsamında yer alan Teknosa alışverişine 100 TL bonus kampanyasıdır. Alacağınız ürünün markası ile aynı markada ancak farklı bir mağazada satışı sunulan bir diğer ürünü tercih etmeyip teknosa mağazasını tercih etmenizde önemli rol oynayacak bu kampanyanın detaylarından biraz bahsedelim.

Kampanyanın Detayı

Garanti Bankası’ nın bonus kart ile Teknosa 100 TL hediye kampanyasının detaylarında, 17 Haziran 2017 ile 18 Haziran 2017 tarihleri arasında Teknosa’ dan bonus kart ile yapılan 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL bonus kazanma fırsatının sunulması yer almaktadır. Kampanya kapsamında, yapılan alışverişlerde 1000 TL’ lik alışverişi yapmak için tamamı veya bir kısmı için bonus kullanımı kapsam dışı tutulmaktadır. Bonus kart kampanyası, sadece 17 Haziran 2017 ile 18 Haziran 2017 tarihlerindeki alışverişleri kapsamakta olup, farklı bir tarihteki kampanya ile veya farklı bir teknoloji alışverişini kapsamamaktadır. Bankanın yapmış olduğu kampanya müşteri bazındadır. Banka dilediği takdirde kampanya detayını ve kampanyanın geçerli olduğu tarih aralığını değiştirebilir. Kampanya detayları veya süreleri ile ilgili her türlü değişikliğe bankanın resmi web sitesini düzenli olarak takip ederek ulaşabilirsiniz.

Bonus kart işlemleri ile ilgili detaylı bilgiye Garanti Bankası’ nın telefon bankacılığı yardımı ile ulaşabilirsiniz. 444 0 333 numaralı telefondan bankanın kampanyaları ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabileceğiniz gibi, 0850 222 0 333 numaralı telefondan da arayıp müşteri temsilcisi ile görüşerek bankanın kampanyaları veya kredi / banka kartınız ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bankanın kampanyaları ya da kredi kartınızın işlemleri ile ilgili bilgi alabilmeniz bir diğer yolu da bankanın resmi web sitesi olarak karşımıza çıkmaktadır. İlerseniz bankanın resmi web sitesinden de bankanın kampanyaları ve detaylarına ulaşabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir