Cardfinans Kuyum Alışverişlerinde +2 Taksit!

Bankaların kredi kartı müşterisi olanaklarını arttırmak adına ortaya koydukları çaba son dönemde büyük artış göstermiş durumdadır. Çünkü özellikle son dönemde uygulanan kredi kartı limiti düzenlemeleri ile beraber var olan yüksek limitli kredi kartı müşterilerinin kazanılabilmesi ve hali hazırda bulunan kredi kartı müşterilerinin tutulabilmesi için bu kampanyalar büyük önem taşımaktadır. Kampanyalar hem tüketiciler adına avantajlı olanakları ortaya koymakta hem de bankanın stratejik müşteri yönetimi çalışmalarına paralel olarak şekillendirilmektedir.

Bu yönden bankaların kredi kartı kullandırma politikaları kapsamında uygulanan kampanyaların artması ise sahada ciddi anlamda alternatif çokluğu yaratmış durumdadır. Tüketiciler alacakları ve kullanacakları kredi kartlarında artık bu nedenle büyük ölçüde sağlanan avantajın özelliğine bakarak karar vermektedir. Hatta bu kampanyalar sayesinde kimi müşteriler bankalarını değiştirme kararı dahi alabilmektedir.

QNB Finansbank, bankacılık sektöründe son 5 yıl içerisinde devrim niteliğinde değişiklikler yaparak geniş bir müşteri kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Özellikle internet ve mobil bankacılık hizmetleri ile dikkat çeken QNB Finansbank, kredi kartı segmenti olan Card Finans ile de müşteri potansiyelini arttırmaya devam etmektedir.

Card Finans kullanıcıları kartları ile yapacakları harcamalarda birçok avantajdan faydalanabilmelerinin yanında kuyum sektöründe de taksitlendirme olanakları elde etmektedirler

Card Finans kullanıcıları, QNB Finansbank üyesi olan işyerlerinden Finansbank POS cihazlarından yapılacak olan kuyum harcamalarında +2 taksit olanağına sahip olabilmektedir.

Kampanya kapsamında uygulanacak olan 2 taksit, kuyumcu işyerinin uyguladığı taksitin üzerine eklenecektir.

Kampanya, Card Finans bireysel kredi kartları ve kampanyaya dahil olan FixCard’lar için geçerlidir ancak ticari kartlar, banka kartları, kampanyaya dahil olmayan FixCard’lar ile +2 taksit avantajından faydalanılamamaktadır.

Fix Card kullanıcıları kampanyadan faydalanabilmek için kartlarına Kampanya Paketi almalıdırlar. Bunun için ise verdi dahil aylık olarak 5 TL ödeme yapılması gerekmektedir. Fix Card’lara kampanya paketi tanımlamak ve üyelik hakkında daha fazla bilgi almak için 0 850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.

QNB Finansbank’ın bireysel kredi kartı uygulaması olan Card Finans’ın avantajlarından faydalanmak için başvurunuzu finansbank internet bankacılığı hizmeti sağlanan resmi web sitesinden gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle cardfinans kredi kartı sahibi olarak tüm avantajlardan faydalanabilir ve cardfinans kampanyaları neler anında haberdar olarak bu kampanyalardan faydalanmaya başlayabilirsiniz. İsterseniz kredi kartı başvurularınızı şubelerden form doldurarak veya telefon bankacılığını arayarak da kısa süre içerisinde bireysel olarak yapabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir