CardFinans’tan Dikkat Çeken Kampanyalar

​​​​​​CardFinans müşterilerine, alışverişte kolaylık sağlayacak birbirinden özel kampanya olanakları sunuyor. Alışveriş imkânlarınızı arttıracak bu kampanyalara hemen göz atın.

Boyner ve YKM mağazalarında 9 Ağustos’a kadar, CardFinans ile yapacağınız 300TL ve üzeri alışverişlerinizde 50 TL hediye çeki kazanma fırsatı yakalayın. 11 Ağustos’a kadar geçerli olan hediye çekleri kozmetik/aksesuar ürünleri dışındaki ilkbahar/yaz koleksiyonunu kapsıyor.

Morhipo.com’da 50 TL İndirim!

Ağustos ayı içerisinde Morhipo.com üzerinden tek seferde, CardFinans’ınız ile yapacağınız 250 TL tutarındaki ilk alışverişinizde 50 TL’lik anında indirim! Ayrıca peşin fiyatına 3 ve 6 taksit imkanıyla beraber…

1V1Y. COM’da 30 TL İndirim

www.1v1y.com sitesinden ağustos süresince tek seferde yaptığınız 200 TL ve üzeri ilk alışverişlerde 30 TL’lik indirim sizleri bekliyor. Hem de cardfinans peşin alışverişe 3 taksit fırsatıyla

Enterprise.com’dan %35 İndirim

23 Ağustos tarihine kadar enterprise.com aracılığıyla yapacağınız yurtiçi araç kiralamalarda %35 gibi yüksek bir oranda indirim fırsatı sizleri bekliyor. Ayrıca CardFinans’a özel Peugeot 3008 189 TL!

CardFinans’a Özel Petlas’ta 8 Taksit

Anlaşmalı Cardfinans üye iş yerleri içinden 7 Temmuz – 31 Aralık 2017 arasında yapacağınız 100 TL ve üzeri harcamalarda peşin fiyatına 8 taksit şansı yakalayın!

Beymen Business’ta 9 Taksit Fırsatı!

31 Aralık 2017 tarihine kadar Beymen Business’ta CardFinans ile yapacağınız alışverişlerinizde cardfinans 3 taksit kampanyası yerini 9 takside kadar doğan fırsata bırakıyor.

Network’te 7 Aya Varan Taksitler

31 Aralık 2017’ye kadar Network mağazalarından ya da www.network.com.tr’den kozmetik ürünleri hariç yapacağınız alışverişlerde CardFinans sizlere 7 taksit imkanı sunuyor.

Akmerkez Wepuclic’te 7 Taksit!

Wepuclic’in Akmerkez mağazasında 31 Aralık 2017 tarihine kadar kozmetik ürünleri hariç yapacağınız alışverişlerde 7 taksit sizleri bekliyor.

Giyim Alışverişlerinde +4 Taksit

Ağustos ayı içerisinde kozmetik ürünleri hariç, kampanyaya dahil olan mağazalardan yapmış olduğunuz harcamalarda 8’e kadar olan taksitlere ek +4 taksit imkanı CardFinans’tan!

Kuyumda +2 Taksit

Üye işyerlerinden, Ağustos boyunca, yapmış olduğunuz 2 taksitlik kuyum alışverişlerinize +2 taksit kullanmak fırsatı da CardFinans’tan size hediye!

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir