CardFinans’tan Pegasus’ta 4 Taksit Fırsatı

Son yıllarda bankalar şiddetli bir şekilde kredi kartı müşterisi kazanma rekabeti içerisine girmişlerdir. Çünkü yeni BDDK düzenlemesi gereği artık kredi limiti kişinin gelirinin maksimum 3 katına kadar sağlanabilmektedir. Bu nedenle de kredi limiti konusunda yaşanan sınırlandırma, sınırlı kullanıma sahip müşteri kitlesinin oluşmasına neden olmaktadır. Bu uygulama yeni kredi kartları için geçerli olduğundan daha yüksek limiti olan kredi kartı müşterileri, bankaların gözünde artık daha değerli bir konuma gelmiştir.

Bankalar limiti yüksek olan kredi kartı müşterilerini kendi bankalarına limit transferi yapmak suretiyle çekmek adına, sundukları kredi kartlarına çeşitli kampanyaları eklemektedirler. Tek bir kart ile bugün tek seferde 10 veya daha fazla kampanyadan faydalanılabilmektedir. Bu yönden de kişiler kendileri için en çok avantajı sağlayan bankanın kredi kartına yönelerek limit taşıma işlemini onaylamaktadır.

Bu uygulamaların limiti yüksek olan müşterileri kazanma çabasının yanı sıra hali hazırda var olan müşterilerin harcamalarını arttırmaları ve onların da kampanyalar nedeni ile banka değiştirme isteklerinin oluşmamasını sağlamak ile yakından ilişkisi vardır. Bankaların kredi kartı kullanımlarından elde etikleri gelirler, diğer tüm gelir kaynaklarından daha sık ve yüksek oranda gelir sağlamakta olduğundan, kredi kartının kullanımını arttıracak puanlandırma, mil sağlama ve taksitlendirme olanakları son dönemde yüksek ölçüde artış göstermiştir. Bu kampanyalara dayanarak da müşteriler harcama sıklıklarını arttırmaktadırlar.

QNB Finansbank’ın kredi kartı serisi olan Card Finans kullanıcılarına özel olarak birçok kampanya uygulamaya konuşmuş durumdadır. Giyim, seyahat ve kuyumculuk hizmetlerine yönelik olarak sağlanan bu kampanyalar ile müşteriler birçok avantajlı olanağa sahip olmaktadır.

CardFinans’ın bu avantajları arasında Pegasus kampanyası son dönemde yoğun ilgi görmüş durumdadır. Kampanya kapsamında uçuş harcamaları avantajlı bir şekilde taksitlendirilebilmektedir.

31 Temmuz 2017’ye kadar geçerli olan kampanya kapsamında, Pegasus Çağrı Merkezleri’nden, www.flypgs.com’dan ve Pegasus yetkili acentelerinden Card Finans POS’larından yapılacak olan harcamalara özel olarak 4 taksit olanağı sağlanmaktadır.

Kampanya kapsamında kullanılacak olan Para Puan’lar alışveriş taksit kampanyasına dahil edilmemektedir.

Şimdi siz de cardfinans kredi kartı başvurusu işleminizi Finansbank şubelerinden veya QNB Finansbank resmi web sitesi üzerinden gerçekleştirerek en kısa süre içerisinde finansbank kredi kart başvurusu işleminizi gerçekleştirebilir ve kartınıza sahip olabilirsiniz. Üstelik kartınızı aldıktan sonra cardfinans internet bankacılığı hizmetlerinden faydalanarak bu kampanya ve diğer tüm kampanyalara ilişkin bilgileri anında edinebilir, kampanyalardan faydalanarak Card Finans’ın avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir