Cepteteb Boyner Kampanyası Her 100 Tl’ye 25 Tl İndirim!

Kredi kartı kullanıcılarının son dönemlerde alışveriş tercihleri de değişiklik göstermeye başlamıştır. Önceleri nakit alışverişler yerini kredi kartı ile alışverişlere bırakmış, ardından da kredi kartı ile alışverişler yerini internet uygulamaları ile alışverişlere bırakmıştır. İnternet uygulamaları ile alışverişin bu kadar popüler olmasındaki en büyük nedenlerden biri zaman kaybı oluşturmaması, bir diğer nedeni de standart belli başlı ürünlerin alınıyor olmasıdır.

İnternet üzerinden alışverişin bu kadar yaygınlaşmasına istinaden bankalar da kredi kartı kullanıcıları için internetten alışveriş yapabilmelerine olanak tanıyacak ve alışverişlerini daha da keyifli hale getirecek kampanyalar düzenlemeye başlamışlardır.

İşte bu kampanyalardan birini karşımıza TEB çıkarmıştır. TEB kampanya detayında, CEPTETEB uygulaması ile en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden biri olan Boyner’ de yaptığınız alışverişler için size özel ekstra indirim olanağı sunarak, kampanyanın avantaj sağlayan bir yönünü daha karşımıza çıkarmaktadır.

Kampanyanın koşullarını belirtmek gerekirse;

Öncelikle kampanyanın 31 Ağustos 2017 tarihine kadar sürdüğünü belirtelim ki tarihini geçirmeden faydalanmak isteyenler yararlanabilsin. CEPTETEB kampanya kapsamındaki 100 TL alışveriş için 25 TL indirim tutarı için sistem size bir indirim kuponu tanımlıyor, siz de bu kupon yardımı ile alışverişinize indirimi yansıtabiliyorsunuz. İndirim kuponlarını en geç 1 Eylül 2017 tarihine kadar kullanmış olmanız gerektiği de unutmamanız gereken önemli hususlardan biridir.

Öncelikle yapmanız gereken CEPTETEB internet şubesine giriş yapmak ya da mobil uygulamasını indirmek olacaktır. Uygulama ya da internet sitesinin kampanyalar bölümünde bulunan indirim kodu yardımı ile Boyner’ in resmi web sitesinden yapmış olduğunuz alışverişlerinizde indirim hakkını elde etmiş olursunuz.

Ardından yapmanız gereken, Boyner’ in resmi web sitesine giriş yapmaktır. Bunun için de dilerseniz Boyner’ in mobil uygulamasını cep telefonunuza indirebilirsiniz. Şunu önemle vurgulamalıyız ki, kampanya sadece Boyner’ in resmi web sitesinde geçerli olup, mağazalarından yapılan alışverişleri kapsamamaktadır. Ayrıca kuponlar sadece bir defa kullanılabilmektedir ve yaptığınız alışverişlerde her 100 TL için size anında 25 TL indirim imkanı sağlamaktadır.

Sizin de TEB kampanyalar dönemi hakkında bilgi sahibi olabilmek için düzenli olarak bankanın resmi web sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir