Cepteteb İhtiyaç Kredisi Alma Şartları Nelerdir?

Günümüzde bankacılık artık dijital olarak kullanıldığında kolaylık sağlamaktadır. Türk Ekonomi Bankası da bu yüzden CEPTETEB’i yarattı. CEPTETEBli olarak şube masrafı ödemeden, değerli olan zamanınızdan kazanarak ayrıca size özel faiz oranları ve avantajlı kampanyalardan yararlanarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik canlı müşteri danışmanlarına 7/24 ulaşabilirsiniz. Özetle, cep telefonunuz cüzdanınız olacaktır. CEPTETEB’e kredili mevduat hesabınız, vadeli hesabınız, kredi kartınız, banka kartınız sığacaktır. Üstelik hisse senedi yatırım işlemleri yapabilir, ihtiyaç kredisinden yararlanabilirsiniz.

 

 

 • Nasıl Ceptetebli Olursunuz?

CEPTETEBLİ olmak için CEPTETEB internet sitesinden veya CEPTETEB mobil uygulamasından “Hemen Başvur” kısmına tıklamanız yeterli olacaktır. Başvuru formunu dolduracak ve CEPTETEB Destek Merkezi’nden haber bekleyeceksiniz. Daha sonra nerede, ne zaman dilerseniz oraya gelip size ürünü anlatacaklar. Kabul etmeniz durumunda imzanız alınacak ve hesabınızın bağlı olacağı CEPTETEB banka kartına sahip olacaksınız.

 • Cepteteb İhtiyaç Kredisine Nasıl Sahip Olursunuz?

CEPTETEB ihtiyaç kredisi için mobil olarak veya cepteteb.com.tr sitesinden başvurunuzu gerçekleştirmeniz mümkün. Siteden kredi hesaplama yapabilir, aldığınız farklı kredi teklifleri varsa karşılaştırabilirsiniz. Böylece, ödeme planı alternatifleri tarafınıza e-posta olarak gelebilir. 1.000 TL’den başlayan 20.000 Tl’ye varan kredi seçenekleri sizleri bekliyor. TEBli ya da CEPTETEBli olmayan kişiler de elbette bu imkandan faydalanabilir. Alacağınız CEPTETEB ihtiyaç kredisi için ne kefil ne teminat istenmektedir.

 

 

 • Tebli Ya Da Ceptetebli Değil İseniz;

Başvuru sürecini gerçekleştirdikten sonra Destek Merkezi tarafından aranacak, ziyaret için bilgi paylaşımında bulunacaksınız. Sizin müsait olduğunuz zaman ve yere gelinip işlemler tamamlanacaktır.

 • Tebli Ve/Veya Ceptetebli İseniz;

Tarafınıza yapılacak ziyarete ve yapacağınız ziyarete gerek kalmadan başvuruda bulunabilirsiniz. Sonucunu beklediğiniz teb kredi başvurusu sms ile bildirilecektir. Cepteteb kredi başvuru sonucu olumlu olma durumunda kullanmaya başlayabilirsin.

Teb bankası kredi sorgulama işlemini site üzerinden “Başvurum Nerede” bölümünden yapabilirsiniz. Başvurunuzun nerede ve ne durumda olduğunu öğrenmek için 3 aşama gerekiyor:

 1. Kişisel Bilgileriniz ve Güvenlik Kodu
 2. Ürünler
 3. Durum
 • Başvuru Koşulları Nelerdir?

 1. 000 ile 20.000 TL arasında krediye başvurabilirsiniz.
 2. 48 aya varan vadelerle, aylık eşit taksitler ile ödeyebilirsiniz.
 3. Her ay zamanında ve eksiksiz ödemeniz beklenmektedir.
 4. Ödeme kanalları; CEPTETEB internet şubesi, CEPTETEB mobil şube, CEPTETEB destek merkezi ve TEB ATM’leridir.

5000 TL’lik bir ihtiyaç kredi yaptığınızı farz ederek olası tabloyu bir örnek ile açıklayacak olursak; 3 ay vadede aylık akdi faiziniz %1,29, sigorta masrafı 35 TL ve efektif yıllık faiz oranı (yıllık maliyet oranı) %20,2431 olacaktır. 36 ay vade seçtiğinizi varsayar isek %1.38 oranında aylık akdi faiziniz olacaktır. Sigorta masrafınız 130 TL ve efektif yıllık faiz oranınız %21,7854 şeklindedir. Bu senaryoların ortak noktası hiçbirinde tahsis ücreti olmamasıdır. Farklı senaryo hesaplamaları için CEPTETEB internet sitesindeki hesaplama kısmını kullanabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir