Cepteteb Konut Kredisi Başvurusu

Yeni ev hayalleri kuranlara hayallerini gerçekleştirmesinde yardımcı olan TEB bankası ayrıca bunu telefonlarınızdan kolayca yapmanıza yardımcı oluyor. Cepteteb uygulamasıyla kredilerinizi kolaylıkla almanızı sağlayan banka bu kredileri ayrıca düşük faiz oranı uygulamaktadır. Ödemelerinizi teb konut kredisi yapılandırma şeklinde de gerçekleştirebilirsiniz.

Cepteteb konut kredisine başvurmak isteyenler ilk olarak cepteteb müşterisi olmak zorundadır. Bunun için de bankanın herhangi bir kartını kullanması gerekmektedir. İnternet üzerinden cepteteb uygulamasını kullanmaya başlamanız için ilk olarak müşterisi olmanız gerekmektedir. Bunun için banka şubesine giderek gerekenleri yapmanız gerekmektedir.

Daha sonra başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı sms veya e posta yoluyla size ulaştırılacaktır. Başvurunuz kabul edildikten sonra cepteteb uygulamasını indirerek kullanabilir dilediğiniz kredi başvurusunu bu uygulama üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca teb bankası konut kredisi faiz oranı oldukça düşük olduğu için tercih edilmektedir.

TEB İhtiyaç Kredisi Nasıl Alınır? Faiz Oranları Nedir?

TEB her ihtiyaca uygun kredi vermektedir. En çok tercih edilen ve faiz oranı düşük olan kredisi ihtiyaç kredisidir. İhtiyaç kredisini almak isteyen vatandaşlar internet üzerinden veya banka şubesinden başvuru da bulunabilir. İhtiyaç kredisi almak için banka müşterisi olmanız şart değildir fakat farklı bir bankadaki kredi notunuz kredi almanıza engel olabilir. Bu yüzden kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir.

Teb konut kredisi faiz oranları 2017 de belli olduğu gibi diğer kredilerin de faiz oranları belli olmuştur. Düşük faiz oranlarıyla müşterilerin tercih ettiği bankanın bazı kredilerinin faiz oranları şu şekildedir; İhtiyaç kredisi için %1,50 faiz oranı uygulanmaktadır. Taşıt kredisi için ise uygulanan faiz oranı %1,45 şeklinde belirlenmiştir. Bir diğer kredi ise konut kredisidir ve faiz oranı %1,23 olarak uygulanmaktadır.

Oldukça uygun faiz oranlarıyla müşteriyle buluşan banka kolaylıkla kredi vermektedir. Sadece kredi notunuzun düşük olması işinizi zorlaştırabilir. Kara listede isminiz varsa bu durumda herhangi bir bankadan herhangi bir şekilde kredi kartı çıkarmanız veya kredi almanız imkansızdır. Hiçbir banka size kredi vermez.

Kara Liste Nedir? Kredi Notu Nasıl Yükseltilir?

Kredi kartı veya kredi borcunuzu zamanında ödemediyseniz ve bu durum tekrarladıysa kara listeye girersiniz. Borcunuzu ödeyerek veya afla kara listeden çıkmanız mümkün fakat oldukça zordur. Kara listedeyken kendi kartınızı da borcunuzu ödeyene kadar kullanamazsınız.

Kredi notunuzu yükseltmek için yapmanız gereken tek şey kredi borçlarınızı zamanında ödemek veya hepsini birden ödeyerek tüm borçlarınızdan kurtulur ve kredi notunuzu yükseltmiş olursunuz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir