Citibank Taşınma Kredisi Kampanyası

 

.

Evinizi taşımayı düşünüyor ama masraflarından mı çekiniyorsunuz. Emlakçı masrafı, depozito, nakliye ve diğer masraflarınız için artık Citibank size Taşınma Kredisi sunuyor.

.

Citibank Taşınma Kredisi Kampanyası kapsamında hem taşınma masraflarınızı uzun vadelerle taksitlendirmiş oluyor hem de anlaşmalı nakliye firmalarını tercih etmeniz halinde % 2o indirim imkanından faydalanıyorsunuz.

.

Kampanya kapsamında % 1,39 faiz oranı ve 24 aya varan vadelerle 5000  liraya kadar kredi kullanabiliyorsunuz.

.

Citibank’ın Taşınma Kredisi Kampanyası hakkında daha detaylı bilgi almak için size en yakın Citibank şubesini ziyaret edebilirsiniz.

2 Yorum

  1. citibank tan asla ve asla kredi almayın. Elemanları yanlış bilgi veriyor hatalı olduklarında telefonu yüzünüze açmıyor ve yapılan yanlış hesapların ceremesini siz çekiyorsunuz. Bankanın bir maduru olarak bankayla mahkemelik olacağım. Yaşadığım stresi ödeyemeselerde bu yaptıklarının hesabını ödeyecekler. Kesinlikle kredi almanızı tavsiye etmem istihbarat ücreti diye sonradan kredinin üzerine ekleme yapıyorlar.
    Sizde tanıdıklarınıza söyleyin madur olmasınlar.

  2. 1.39 diye lanse ettikleri faiz oranını daha sonra kamu çalışanı değilsiniz diyerek 1,59 a çıkarıyorlar ve bu konuda size hiç bir bilgi vermiyorlar
    ödeme planlarını görmeden citibank yetkilisinin sözlerine inanmayın .

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir