Çok Alışveriş Yapanlar İçin En Uygun Akbank Kredi Kartları

Euromoney tarafından Türkiye’nin en iyi bankası seçilen Akbank, kart hizmetleri ile de bireysel müşterilerin tercih ettiği bir bankadır. Müşterilerinin seyahat, alışveriş ve nakit ihtiyaçları için 3 farklı kart seçeneği sunan Akbank, çok alışveriş yapan müşterilerine Axess Kartı önermektedir.

Yurtiçi ve yurtdışında alışveriş imkanı veren Axess Kart aynı zamanda kullanıcıların acil nakit ihtiyaçlarını da karşılamalarını da sağlamaktadır. Özellikle çok alışveriş yapanlar için en uygun kredi kartı olarak lanse edilen Axess Kart yaygın bir üye işyeri ağında geçerli taksit imkanı sunmaktadır.

Türkiye’nin her yerinde yaygın üye işyeri ağında sunduğu taksit imkanlarının yanısıra chip-para özelliği de olan Axess Kart ile yapılan her 1 TL’lik alışverişte 1 chip-para kazanılmakta, toplanan chip-paralar ile ise Axess üye mağazalarından bedava alışveriş hakkı kazandırmaktadır. Dolayısıyla, çok alışveriş yapanlar, alışverişlerini Axess ile yaptıkları sürece chip-para biriktirecekler ve biriktirdikleri chip-para’larla daha çok bedava alışveriş hakkı kazanacaklardır. Axess kartın çok alışveriş yapanları memnun edecek bir diğer avantajı ise her ay farklı kampanya ve fırsatlar sunmasıdır. Bu kampanya ve fırsatları takip ettikleri takdirde kullanıcılar daha fazla chip-para kazanabilir ve ekstra taksit fırsatlarından yararlanabilirler.

Zengin alışveriş imkanlarının yanısıra Axess Kart kullanıcılarının hayatını kolaylaştırıcı başka özelliklere de sahiptir. 444 2525 Akbank Telefon Şubesi veya Akbank Direkt aracılığıyla Axess Kart’a verilecek otomatik ödeme talimatı ile kullanıcıların fatura takip sıkıntısı sona erecektir. Axess Kart kullanıcılarının faydalanabilecekleri bir diğer hizmet ise İstanbul, Ankara, izmir ve Adana’da indirimli havalimanı transfer hizmetidir. Bu hizmetten faydalanmak için kullanıcıların 444 2525 Akbank Telefon Şubesini aramaları yeterli olmaktadır.

Axess Kart’ın sunduğu tüm bu imkanlardan faydalanmak için BSMV dahil Klasik Kart için 95 TL, Gold Kart için 107 TL., Platinium Kart için 119 TL. kart ücreti talep edilmektedir. Axess kredi kartı için, alışveriş faiz oranı %1.84, gecikme faiz oranı %2.34, nakit/taksitli avans faiz oranı %1.84, limit aşım faizi ise %1.84 olarak belirlenmiştir. Akbank Kredi Kartları ile ilgili ücretlendirme detayları www.akbank.com.tr sayfasında yer almaktadır. Axess kart ile ilgili ayrıntılı bilgi, kampanya ve fırsatlar ve üye işyerleri ile ilgili bilgiler ve Axess Kart başvurusu için www.axess.com.tr adresi ziyaret edilebilir. Web sitesi dışında tüm Akbank şubeleri ve Akbank Telefon Şubesi aracılığıyla Axess kart başvurusu ve diğer kart işlemleri yapılabilir.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir