Deniz Bank’tan Taraftar Kart

Taraftarın bankası Deniz Bank taraftar kartları ile desteğini sürdürüyor. Pek çok takım için hazırlanmış özel kartlar, takımlara ve taraftarlara çeşitli avantajlar sağlıyor.

BJK Bonus Kart: Deniz Bank tarafından hazırlanan kart her alışverişte hem taraftara hem takıma kazandırıyor. BJK Bonus kart sahipleri, Bonus kartın sahip olduğu tüm taksit, puan kazanma ve kampanyalardan faydalanabiliyor. Bunun yanında, Kartal Yuvası alışverişleri ve bilet alımlarında özel avantajlar Beşiktaş taraftarını bekliyor.

GS Bonus Kart: GS Bonus Kart ile GS Store’lardan indirimli alışveriş yapabilir, deplasman maçlarına takım ile beraber gidebilir, ayda 500 TL harcama yaparak Galatasaray gol attıkça bonus kazanabilirsiniz.

Fenerbahçe Bonus Kart: Fenerbahçe Bonus Kart ile takım kazandıkça taraftar, taraftar harcadıkça takım kazanmaktadır. Her harcamada bonus kazandıran kart temassız kart olmakla birlikte Fenerbahçe gol attıkça taraftara bonus kazandırır.

Bursaspor Bonus Kart: Harcadıkça takımınıza destek olmakla birlikte Bursaspor taraftarına özel olarak hazırlanan dönemsel kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Kartınızın temassız kart özelliği ile 50 TL altı alışverişlerinizi şifre kullanmadan gerçekleştirebilirsiniz.

ESES Bonus Kart: Kartınızla yaptığınız harcamalardan ekstra bonuz kazanırsınız ve aynı zamanda takımınıza destek olabilirsiniz. Yapılan her harcamanızdan kulübe belli bir miktar katkı payı aktarılmaktadır. ESES taraftarı için hazırlanmış özel kampanyalardan faydalanabilir, temassız kart özelliğini kullanabilirsiniz.
GÖZ GÖZ Bonus Kart: Göztepespor taraftarı için özel olarak tasarlanmış kart ile yaptığınız her harcama takımınıza destek sağlamaktadır. Temassız kart özelliği ile alışverişlerinizi kolaylıkla yapabilir, ekstra bonus kazanabilir, çeşitli kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Deniz Bank tarafından düzenlenmiş diğer taraftar kartlar ise; Adana Demir Spor Bonus, Adana Spor Bonus, Çaykur Rizespor Bonus, Mersin İdman Yurdu, Orduspor Bonus, Manchester United Bonus, KAF KAF Bonus, Konyaspor Bonus, Akhisar Bonus, Şanlıurfaspor Bonus, Denizlispor Bonus, Kayseri Erciyesspor Bonus, Kasımpaşaspor Bonus.


Taraftar kartların ortak özellikler ile birlikte her takım için özel hazırlanmış avantajları da bulunmaktadır. Taraftar kart yıllık aidatları ise son derece makul düzeyde. Asıl kartlar için ilk yıl ücreti 87 TL’den başlamakta sonraki yıllarda ise asıl kart için yıllık ücret 95 TL civarıdır. Taraftar kartlarınız için ekkart çıkartabilir, sevdiklerinizin avantajlardan yararlanmalarını sağlayabilirsiniz.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir