Denizbank 55.000 Tl’ Ye Kadar Hızlı Kredi Fırsatları

Eskiden herkesin birer sırdaşı, birer de kötü gün dostu vardı, sıkıştığında yardım isteyebileceği. Ancak şu dönemde kötü gün dostu bulamadığımız gibi, kötü durumda olduğunuzu bilen yakınlarınız bile sırt çevirip gidiyorlar. Ancak, zor günlerde ya da anlık olarak nakite sıkıştığınız günlerde bankaların bireysel ihtiyaç kredisi kampanyaları bizi bu zor durumdan çekip kurtarıyor.

Bireysel ihtiyaç kredisi kampanyalarının ilk popüler olduğu dönemlerde bankalar kredi çekilebilecek maksimum limiti çok düşüksınırda tutmakta idi. Bu sınır herkesin ihtiyaçlarını karşılamaya yetmiyordu. Şu anda da öyle olan bankalar var, ancak bazı bankalar çekilebilecek kredi tutarını yüksek olarak belirtiyor ve her ihtiyaca hitap edecek kredi kampanyası belirliyor. İşte bu şekilde düşünen nadir bankalardan biri de Denizbank’ tır. Denizbank ihtiyaç kredisi her ihtiyaca uyan kredi tutarı ile sizleri bu nakit sıkışıklığınızdan çekip kurtarıyor.

Kredim Deniz’ den!

Denizbank Hızlı Kredi ile 55000 TL’ ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Denizbank’ ın sunmuş olduğu 55000 TL’ye kadar hızlı kredi fırsatından yararlanmak için beklemenize, şubeye gidip zaman kaybetmenize gerek yok. Hemen siz de Denizbank’ ın resmi web sitesine girin ve 55000 TL’ ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınız için hızlı kredinin keyfini sürmeye başlayın. Denizbank’ ın resmi web sitesinden TC kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız ile sisteme giriş yapabilir, cep telefonunuza gönderilen aktivasyon şifresi ile de Denizbank kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank hızlı kredinin en avantajlı yönlerinden biri, değişen vadelere göre değişen faiz oranı uygulamasıdır. Yani krediyi 12 ay vade ile çeken kişiye uygulanacak faiz oranı ile krediyi 48 ay vade ile çeken kişiye uygulanacak faiz oranının farklı olmasıdır. Bir örnek hesaplama yapacak olursak;

Denizbank Hızlı Kredi fırsatının maksimum limiti 55000 TL olmakla beraber, maksimum vade sayısı da 48 olarak hesaplanmıştır. Biz 10000 TL bireysel ihtiyaç kredisi çektiğimizi varsayalım. 10000 TL kredi için, 12 ay vadede uygulanacak faiz oranı % 1.65 olup, aylık taksit tutarları 944 TL olacaktır. Eğer aynı tutardaki krediyi 24 ay vade ile çekecek olursa ki, uygulanacak faiz oranı % 1.72 olacak ve aylık taksit tutarları ise 533 TL olacaktır.

Kredinizi dilerseniz 36 ay, dilerseniz 48 ay vade ile çekin. Heer iki durumda da uygulanacak faiz oranı % 1.78 olacaktır. 36 ay vade ile çekeceğiniz kredinizin aylık ödeme tutarları 401 TL olacak, 48 ay vade ile çekeceğiniz kredinizin aylık ödeme tutarları 335 TL olacaktır. Vadesi ne olursa olsun bireysel ihtiyaç kredinizden bir defaya mahsus % 0.5 oranında kredi tahsis ücreti ve kredi tutarınız, faiz oranınız ve yaşınıza bağlı olarak hesaplanan sigorta ve vergiler dahil ücretler toplamı dışında herhangi bir kesinti yapılmamaktadır.

Krediniz Deniz’ den olsun…

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir