Denizbank Anneler Gününe Özel İhtiyaç Kredisi

Birçok banka gibi Denizbank da müşterileri için en özel ve en uygun kredileri sunmaktadır. Avantajları saymakla bitmeyen Denizbank, bu defa müşterileri için ihtiyaç kredisini öne sürmektedir. Bu sayede tüm müşterileri memnun olacak ve uygun olan bütün faiz oranlarından yararlanacaklar. Denizbank’ın ihtiyaç kredisi seçeneklerini öğrenmek için tam da doğru yerdesiniz. Yazımızı sonuna kadar okuyarak, aklınıza takılan tüm soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz.

1. Denizbank Anneleri Unutmadı!

En çok sevilen ve büyük bir kitleye sahip olan bankalar arasında yer alan Denizbank, anneler için güzel bir kredi imkânını sizler için sunmaktadır. Bu krediden yararlanmak isteyen anneler için özel seçenekleri geliştirdi ve krediye sahip olmak için mayıs ayının son gününe kadar güzel bir tarih sundu. Nasıl başvuru yapılır? Avantajları nelerdir? Detaylara ulaşabilirsiniz. Tüm avantajlar, anneler günü kredi kampanyasında sağlanmaktadır.

Başvuru yaparken;

  • En yakın Denizbank şubesine uğrayarak başvuru yapabilirsiniz. Ancak uğrayamayacak durumdaysanız ya da vaktiniz yok ise, oturduğunu yerden tek bir mesajla da başvuru yapabilirsiniz. İHTİYAÇ yazın, T.C. KİMLİK NUMARANIZI girin ve 3280’e yollayarak başvuru işleminin ilk adımını bitirmiş olun. Başvuru tarihinin son günü ise 31 Mayıs 2017’dir.
  • Başvurunuz onaylanırsa SMS ile bilgilendirilirsiniz.
  • Başvuru esnasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, müşteri temsilcilerimizle iletişim kurabilirsiniz.
  • Başvuru için bankaya gitmeyi tercih ettiğiniz takdirde yanınızda bulundurmanız gereken bir takım belgeler vardır. Bunlar; Nüfus cüzdanınızın aslı veya fotokopisi, aylık geliriniz varsa bunu gösteren gelir belgeniz, yaşadığınız yani yerleşmiş olduğunuz yerin belgesi vb. gibi belgelerdir.

2. Sunduğu Avantajlar Mükemmel!

İhtiyaç kredisi kampanyaları bitmiyor. Ne gibi avantajlar sunduğuna bakacak olursak;

  • En uygun faiz oranlarıyla yanınızda olmaktadır.
  • En güzel vade farklarıyla destek olmaktadır. Özellikle 48 aya kadar varan vade sunmaktadır.
  • Sunduğu önemli özelliklerin başında da başvuru işlemi gelmektedir. Çünkü telefondan başvuru yapma imkânını sağlamakta ve başvuru sürecini hızlı bir şekilde sonuçlandırmaktadır.

DİPNOT: Bunlara ek olarak sadece çekeceğiniz tutarın binde beşi oranında bir sefere mahsus olacak şekilde tahsis ücreti talep etmektedir.

Sizde en yakın banka şubesine gelerek tüm detaylardan haberdar olabilirsiniz.

 

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir