Denizbank Anneler Gününe Özel İhtiyaç Kredisi

 

Uzun yıllardır müşterilerine çeşitli kolaylıklarla kredi imkanları sağlayan Denizbank her kesimden müşterilerine özel kampanyalar yapmaya devam ediyor.

Türkiye’nin en iyi özel bankaları listesinde olduğunu, kendisine 2014 yılında Özel Bankacılık finans dünyasının uluslararası yayınlarından Global Banking and Finance Review tarafından verilen “Türkiye’nin en iyi Özel Bankacılık” ödülü ile kanıtlayan Denizbank yine müşterilerini sevindiriyor. Anneler gününe özel indirimli faiz oranlarından yararlanmak için ihtiyaç kredileri çerçevesinde ‘ Denizbank Anneler Gününe Özel İhtiyaç Kredisi’ duyurusunu yapan Denizbank, bu krediden yararlanmak için son günü 31 Mayıs olarak belirledi.

Anneler Gününe Özel İhtiyaç Kredisine Nasıl Başvurulur?

Anneler gününe özel uygun kredi koşulları ve avantajlı faiz oranları sunan bu ihtiyaç kredisi kişilerin işlerini hızlandırabilmeleri için hızlı nakit akışını kişilere sağlamakta ve kişiler bu krediden faydalandıktan sonra geri ödemelerini bütçelerine uygun ve 48 aya varan vadelerle yapma imkanlarını sağlamaktadır.

Bu ihtiyaç kredisinden yararlanmak için kişiler kendilerine en yakın Denizbank şubesini ziyaret edebilir veya IHTIYAC yazıp, T.C. Kimlik Numarasını 3280’ e SMS atarak başvuruda bulunabilirler. Başvuru yapmak için son tarih 31 Mayıs 2017’dir. Başvuru sonucu cep telefonuna SMS ile gönderilmektedir. Bu aşamada yaşanan herhangi sorunla ilgili Bankanın Müşteri Hizmetlerini arayarak kişiler sorunlarına çözüm yolu bulabilirler. Bu aşamadan sonra kişiler herhangi Denizbank şubesine gidip aşağıdaki belgeleri sunarak başvurularını tamamlayabilirler. Başvuru için gerekli olan belgeler:

•Nüfus cüzdanı. Tabii ki aslı veya fotokopisi olabilir.

•Gelir belgesi. Eğer maaş bodrosu veya maaş yazısı ile başvuruyorsanız, buna ek olarak şirketin imzası gerekmektedir. Eğer diplomanız var ve serbest meslek sahibi iseniz banka 3 yıllık vergi levhasını da sizden istemektedir.

•Son belge ise yerleşim belgesi. Bir diğer seçenek ise yaşadığınız adreste son aya ait bir fatura.

Bu belgeleri sunduktan sonra kişilere banka tarafından tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında bilgi formu ile bilgilendirme yapılıyor. Bu sayede kişiler kredi belgelerini imzalamadan önce alacakları kredi hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgi sahibi oluyorlar.

Anneler Gününe Özel İhtiyaç Kredisinin Avantajları Nelerdir?

Anneler Gününe Özel İhtiyaç Kredisi kampanyasının müşterilere sunduğu en önemli özelliklerin başında Avantajlı Faiz oranları ve 48 aya varan vadeler geliyor. Üstelik başvuru sürecinin kısa ve hızlı olması kişilere zaman ve enerji tasarrufu sağlıyor.

Denizbank tarafından verilen ‘Anneler Gününe özel ihtiyaç kredisi geri ödeme için maksimum periyot 48 aydır. Banka, kişilerden başlangıçta kredi tutarının binde 5’i oranında kredi tahsis ücreti talep etmektedir. Bu ücret bir defaya mahsus olup diğer ödemelerde talep edilmemektedir. Şunu da eklemekte yarar vardır ki, Denizbank, onaylanan kredinizin kullanımı için son kararı verebilir, sizden ek belge veya kefil isteyebilir, faiz oranını değiştirebilir. Ayrıca bankanın kampanyayı durdurma hakkı da vardır.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir