Denizbank Fenerbahçe İhtiyaç Kredisi Nasıl Çekilir?

Fenerbahçe’ye gönül veren futbolseverlerin tamamı “Hedef 1 Milyon Üye” projesinden haberdar. Denizbank da Fenerbahçe’nin bu projesini destekliyor. Siz de Fenerbahçe taraftarıysanız ve 1 milyon üyeden biri olmak istiyorsanız Denizbank Fenerbahçe Kredisi olanağından yararlanabilirsiniz. İster temsilci üye isterse de üyelik işlemlerini Denizbank şubelerinde gerçekleştirebilir, üyelik bedelinizi ödemek için gereken miktarı da Denizbank Fenerbahçe Kredisi ile ödeyebilirsiniz.

Fenerbahçe Kredisi Nedir?

Denizbank, Fenerbahçe Spor Klübü’nün başlattığı “Hedef 1 Milyon Üye” projesine destek vermek amacıyla kulübe üye olmak isteyen Fenerbahçe taraftarlarına kredi olanağı sağlıyor. Denizbank ihtiyaç kredisi seçeneklerinden biri olan Fenerbahçe Kredisi sayesinde 1 milyon üyeden biri olmak isteyen herkes bu dileğini gerçekleştirebilir. Kredi başvurusunun yanı sıra üyelik işlemlerini de Denizbank şubesinde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Fenerbahçe Kredisi ile Büyük Avantajlar Elde Edin

Fenerbahçe Kredisi sayesinde birçok avantaj elde etmeniz mümkün. Bu avantajların başında üyelik işlemleri için başka bir adrese gitmenize gerek kalmadığıdır. Kredi başvurusu ile eşzamanlı olarak üyelik başvurunuzu da yapabilirsiniz.

Fenerbahçe Kredisi’nin bir diğer avantajı %1,24’ten başlayan uygun faiz oranlarının olmasıdır. Uygun koşullarla çekeceğiniz kredinin 48 aya kadar vade seçenekleri de mevcuttur. Diğer Denizbank kredi başvurusu işlemlerinden farklı olarak Fenerbahçe Kredisi, ekstra dosya ve evrak işlemleriyle uğraştırmaz, başvuru işlemlerini kolayca ve kısa sürede yapmanıza olanak sağlar. Avantajlar bununla da bitmiyor. Fenerbahçe Kredisi için kefil yok, ekstra formaliteler yok. Ayrıca, bu kredi için kredi tahsis ücreti de alınmıyor.

Fenerbahçe Kredisi Faiz Oranları

Bağlantı Denizbank Fenerbahçe Kredisi sizlere sadece üyelik için gereken finansmanı sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda bu krediyi uygun faiz oranlarıyla sunuyor. Temsilci üyelik ve üyelik başvurularında kredi faiz oranları 12 ay vade için %1,24, 24, 36 ve 48 ay vade seçenekleri içinse %1,3 olarak belirlenmiştir. Temsilci üyelik kredileri 2000 TL, üyelik kredileri ise 10.000 TL’dir. Bu tutarlara ek olarak yıllık üyelik aidatı olan 50 TL de eklenerek toplamda 2050 TL ve 10.050 TL tutarında kredi kullandırılmaktadır.

Nasıl Başvuru Yapılır?

Denizbank Fenerbahçe Kredisi başvuru işlemleri oldukça basittir. Denizbank Hedef 1 Milyon Üye Proje Temsilcisi aracılığıyla üyelik başvuru formunu doldurarak temsilci üyelik veya üyelik başvurusunda bulunuyorsunuz.

Şubeye gitmeden de başvuru yapma olanağınız var. Cepten yapılan başvurularda;

  • Temsilci Üyelik : “FENER1” yazıp boşluk bırakın. Ardından TC Kimlik numaranızı yazarak 3280’e mesaj atın
  • Üyelik : “FENER1” yazıp boşluk bırakın. TC Kimlik numaranızı yazarak 3280’e yollayın

Üyelik başvurunuz olumlu sonuçlandığı takdirde üyelik ücretini ödemek için kredinizi kullanabilirsiniz.

Gerekli Evraklar

Başvuru süreci için gerekli belgeleri düzenlemeniz gerekir. Bu belgeler;

  • Temsilci üyelik başvuru formu, eki ve kulübün verdiği uygunluk belgesi
  • Nüfus Cüzdanının fotokopisi
  • Adil sicil kaydı
  • 1 adet fotoğraf

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir