Denizbank Hoşgeldin Kredisi

Bankaların hepsi kar amacı güden birer ticari kuruluş oldukları için temel amaçları yeni müşteriler kazanmaktır. Bunu sağlamak için de potansiyel müşterilere bir takım avantajlar sağlamak gerekir. Bu tarz avantajlarla yeni müşteriler kazanmayı amaçlayan bankalardan biri de Denizbank’tır. Denizbank’ın daha önce bu bankadan ihtiyaç kredisi kullanmamış olan yeni müşterilerine sağladığı Denizbank Hoşgeldin Kredisi fırsatından yararlanabilir, uygun koşullar ve geri ödeme seçenekleriyle ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Denizbank Hoşgeldin Kredisi Nedir?

Denizbank’tan ilk kez ihtiyaç kredisi kullanacak olanlara özel olarak hazırlanmış bu krediler, ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun faiz oranları ve uygun ödeme koşullarıyla kredi kullanmanıza olanak sağlar. Denizbank kredi fırsatları arasında müşterilere en büyük kolaylığın sağlandığı kredi türü sayılabilir.

Denizbank Hoşgeldin Kredisi’nin Avantajları

Denizbank’in yeni müşteriler için sağladığı Hoşgeldin Kredisi olanağından yararlandığınız takdirde aylık yüzde 1,29 faiz oranı avantajını yakalamış olacaksınız. Uygun faiz oranlarının yanı sıra 48 aya varan vade seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz. Kullanabileceğiniz kredi tutarı 55 bin TL’ye kadar ulaşabilir. Denizbank Hoşgeldin Kredisi’nin bir diğer avantajı ise kefil istenmemesidir.

Hoşgeldin Kredisi Başvurusu

Uygun faiz oranları ve vade seçeneklerinin yanı sıra Hoşgeldin Kredisi’ne başvuru işlemleri de oldukça basittir. Denizbank ihtiyaç kredileri arasında en kolay kredi başvurusu olarak nitelendirilen Hoşgeldin Kredisi başvurusu sırasında sunmanız gereken evrak sadece nüfus cüzdanınızın aslıdır. Cep telefonu numaranızı ve nüfus cüzdanınızın aslını sunarak 55 bin TL’ye kadar kefilsiz kredi kullanabilirsiniz. Başvuru işlemlerinizi sayıları yüzlerce olan Denizbank şubelerinden birinde gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank Hoşgeldin Kredisi Faiz Oranları

Bağlantı Denizbank Hoşgeldin Kredisi yüzde 1,29 faiz oranı fırsatlarıyla sunuluyor. Örneğin, 3000 TL’lik Hoşgeldin Kredisi için 12 ay vade seçeneğini tercih etmişseniz yüzde 1,29 aylık faiz oranı belirlenecektir. Aylık taksit tutarınız 276 TL, kredi tahsis ücreti 15 TL, sigorta ve vergiler dahil diğer ücretler toplamı ise 31 TL olacaktır. Yine 3000 TL tutarında fakat 24 ay vadeli krediler için de aylık faiz oranı yüzde 1,29 olacaktır. Aylık taksit tutarı 151 TL, kredi tahsis ücreti 15 TL, diğer ücretler toplamı 42 olarak belirlenir. 3000 TL için 48 ay vade sçeneğini kullandığınızda ise aylık faiz oranı yüzde 1,33, aylık taksit tutarı 90 TL, kredi tahsis ücreti 15 TL, siğgorta ve vergiler dahil diğer ücretler toplamı ise 64 TL olacaktır. 1000 TL’lik kredi kullandığınızda 12 ay vade için aylık faiz yüzde 1,39, aylık taksit tutarı 926 TL, kredi tahsis ücreti 50 TL, diğer ücretler toplamı 105 TL olacaktır. Bu tutar için 24 ay vade sçeneğini tercih etmeniz durumunda ise aylık faiz yüzde 1,39, taksit tutarı 509, kredi tahsis ücreti 50 TL, diğer ücretler toplamı 140 TL; 48 ay vade seçerseniz yüzde 1,43, 307 TL, 50 TL ve 213 TL şeklinde belirlenecektir.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir