Denizbank İnternetten Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Para, hayatımızın her alanında ihtiyaçlarımızı karşılamak için kullandığımız bir araçtır. Paramızı ne kadar çok elimizde tutmak istesek de masraflarımızın arttığı şu günlerde bunu gerçekleştiremiyoruz. Özellikle toplu nakit para çoğu zaman maaşla gelip ay sonu gelmeden gidiyor diyebiliriz. İşte bankalar böyle durumlarda yardıma koşuyorlar. Bu bankalardan birisi de Denizbank. Denizbank kredi başvurusu internetten bile yapılıyor. Nasıl mı? Web’de Kredi ile.

Kolay Başvuru Kanalları Deniz’de

Web’de kredi adı altında Denizbank size ihtiyaç kredisi imkanı sunuyor. T.C. kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız ile internetten krediye başvurabiliyorsunuz. Bunun için Denizbank internet bankacılığını veya mobil bankacılığı kullanmanız yeterli. Denizbank’ın faiz oranları da cazip görünüyor. Maksimum 55.000 TL’ye kadar olan kredi tutarını yine maksimum 48 ay vade ile kolaylıkla ödeyebiliyorsunuz. Bu tutar sadece internet bankacılığı ve mobil bankacılığı kullanacak olan müşteriler için 20.000 TL olmaktadır. İhtiyaç krediniz onaylandıktan sonra internet bankacılığında veya mobil bankacılıkta bulunan İhtiyaç Kredisi Kullanımı bölmesini kullanarak, bazı formları onaylayarak kredinizi anında çekebiliyorsunuz. Ayrıca internet bankacılığını ve mobil bankacılığı hafta sonu ve resmi tatil fark etmeden haftanın her günü sabah saat 09.00 ile akşam saat 21.00 arasında kullanabiliyorsunuz. Böylece ihtiyacınız olduğu her anda kredinizi çekebiliyorsunuz.

Bir başka internetten başvuru yolu Twitter üzerinden kredi başvurusu yapmak. Bunun için Twitter’dan @DenizKredi sayfasını takip edebilirsiniz. Sayfa sizi otomatik olarak geri takip edecektir. Takip ettiğiniz sayfaya Direct Mesaj ile T.C. kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu göndermelisiniz. Böylece kredi başvurunuz gerçekleşmektedir. Cevap cep telefonunuza sms ile gelmektedir.

Bağlantı Denizbank kredi başvurusu sms ile de olmaktadır. Teknolojinin getirdiği bütün avantajlardan yararlandığımız gibi bankalar da bu avantajlardan yararlanmaktadır. İnterneti kullanmak istemeyen müşterilerine sms yani diğer adıyla kısa mesaj ile kredi imkanını sağlamaktadır Denizbank. Bunun için yapmanız gereken şey telefonunuzdan KREDİM yazıp T.C. kimlik numaranız ile 3280’e göndermek. Yine 55.000 TL’ye varan kredi imkanı, 48 aya varan vade seçenekleri bu başvuru şekli için de geçerlidir. Özellikle bu başvuru kanalları kefil ve evrak sorununu ortadan kaldırdığı için tercih edilebilirliği arttırmaktadır. Kredi başvurunuzun onaylanması 5 dakika içinde gerçekleşmektedir. Kullanabileceğiniz tutar cep telefonunuza sms ile gelmektedir. Bundan sonra yapmanız gereken şey ise nüfus cüzdanınızı alarak en yakın Denizbank şubesine gitmek.

Denizbank kredi başvurusu sorgulama yapmak için yine başvuru kanallarını kolaylıkla kullanabilirsiniz. Kredinize internet bankacılığından veya mobil bankacılıktan başvuru yaptıysanız yine bu başvuru kanalları aracılığı ile başvurunuzu sorgulayabilirsiniz. Kredilerim bölmesine girerek bu sorgunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Eğer sms ile kredi başvurusu yaptıysanız zaten kredi başvurunuzun onayı 5 dakika içinde cep telefonunuza gelmektedir. Ayrıca kredi başvurularınızın sorgulamasını Denizbank’ın telefon bankacılığını arayarak ve müşteri temsilcisi ile görüşerek yapabilirsiniz. Bunu 444 0 800’ü veya 0850 222 0 800 numaralı telefonları arayarak yapabilirsiniz.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir