Denizbank Kredilerde Faiz İndirdi

Bankaların kredi maliyetlerinin giderek azalması, bankalar tarafından kullandırılan kredilere de yansımaya başladı. Sayfalarımızdan hemen hemen her gün bir yada birkaç bankanın faiz indirimi haberlerini yayınlıyoruz. Bu da biz kredi kullanıcıları için sevindirici bir gelişme.

Denizbank da yaptığı yazılı açıklama ile kredi faizlerinde indirime gittiklerini duyurdu. Yapılan açıklamaya göre Konut Kredileri‘nde tüm vadelerde uygulanan yüzde 1,49’luk faiz oranı yüzde 1,39’a çekildi. Taşıt Kredisi‘nde yüzde 1,79 olarak uygulanan faiz oranı değiştirilmezken, tüm vadelerdeki Tüketici Kredisi faiz oranları yüzde 2,04’ten yüzde 1,94’e indirildi.

3 Yorum

 1. arkadaşlar deniz bankdan araç kredisi aldım 36 ay vadeli bunun 35 tanesini ödedim 1 tek senet kaldı bizi avukata verdi avukata 1600 tl ile anlaştım bu yetmezmiş gibi birde sicilim bozuldu ayrıca 4 bin tl lik kredi kartımı dondurdular size tavsiyem deniz bankla ilişkilerinizi düşünün saygılarımla

  1. Sayın Ali Bey;

   Tek taraflı bilgilerle hiçbir kişi ve kurumu yarglamak doğru değildir. Son kredi taksitinde sizi avukata vermiş olmaları sizin taksitinizi zamanında ödememiş olmanızla alakalıdır. Kredi sözleşmesinde siz taksitlerinizi zamanında ödemeyi taahhüt ediyorsunuz zaten. Bu taahhütünüzü yerine getirmemeniz de sıkıntılı sonuçlar doğurabilir elbette.

   Bu nedenle tek yanlı olarak hiçbir kurum yada kişiyi zan altında bırakmamalısınız.

 2. ıhtıyac kredısı almak ıstıyorum ama alamıyorum
  2008 yılında yapı kredıden 2500 tl ıhtıyac kredısı cektım e duzenlı olarak ödedım her taksıdını sımdı tekrar cekmek ıstıyorum fakat yapıkredı bana red cvp verdı nedenı kredıkartı borclarımı gununde ödemedıgım ıcınn duzensız ödemeden dolayı veremıyceklerını söledıler o andada ıssızdım ama suan calısıyorum ve maasım ıyı ama ne yapmam gerektıgını bılmıyorum suandada cekmek ıtedıgım kredı mıktarı 4000 tl ama cekemıyorum ve suanda hıcbır borcum hıcbı kuruma yokk.. bunu neden göz onunde bulundurmuyorlar anlamıs deıılım… yardımcı olmınızı istiyorum..

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir