Denizbank Ortak Mortgage Kredisi Nasıl Kullanılır

Ev kredisi olarak da adlandırılabilen mortgage kredisi, kullanıcısına yüksek tutarların yanında düşük faizler ve vade seçenekleri sunan bir kredi türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bireylerin ya da firma sahiplerinin, en karlı şekilde kredi almalarına yardımcı olan mortgage kredisinde Denizbank, müşterilerine birbirinden kolay faiz ve vade seçenekleri uygulamaktadır. Denizbank ortak mortgage kredisi başvuru yapmak isteyen bireylerin en yakın denizbank şubelerine giderek başvuru yapmaların da ya da sms yolu ile kredi sorgulamalarında fayda bulunmaktadır.

Ev Sahibi Olmak İsteyenler Adına

 

Ev sahibi olmak isteyen ancak yüksek faiz tutarlarının esiri olmak istemeyen, bütçesine en uygun krediyi almak ve ödeme faizine mağruz kalmak istemeyen bireylerin tercih ettiği Denizbank mortgage kredisi, konut sahibi olmak isteyen bireyler arasında en popüler kredi türlerinden bir tanesi olarak bilinmektedir. Aylık ödeme tutarına göre faiz seçeneklerinin oluşturulduğu mortgage kredisinde aynı zamanda konut kredisi kullanan bireylere hayat ve dask sigortası gibi koruma sigortaları da uygulanmaktadır.

Sabit Faiz Ve Eşit Kredi İmkanı

 

Denizbank mortgage kredisini diğer kredi tutarlarından ayıran en önemli özelliklerden bir tanesi sabit faiz ve eşit kredi taksiti imkanı sunmasıdır. Denizbank konut kredisi için gerekli belgeler öncelikli olarak gelir belgesi ve kimlik fotokopisi gibi ürünler olup daha sonrasında, sigorta durumu, ehliyet belgeleri ve eğer gerekiyorsa kefil bilgileri de istenebilmektedir.

Uzun Süreli Vade

 

 

Mortgage kredisinin sağladığı bir diğer büyük avantaj ise uzun süreli vade seçenekleri oluşturmasıdır. Faiz oranları en düşük %0.93 en yüksek ise %1.21 olarak belirlenen Denizbank’ta, kullanıcılarına yüksek tutarlarda kredi seçeneği sunulurken aynı zamanda düşük faizler uygulanmakta ve ödeme seçenekleri esnetilmektedir.

Konutun Belirli Bir Tutarına Kadar Kredi

 

 

Denizbank konut kredisi yapılandırma isteyen bireylerin öncelikli olarak yapması gereken en yakın Denizbank şubesine başvurarak, düşük faiz oranları ile yapılandırma seçeneğinin belirlenmesidir. Daha sonrasında ise banka kullanıcılarına almak istedikleri evin tutarının %80ine kadar faiz seçeneği tanımlamaktadır. Geri kalan tutarı bireyin peşin ödemesini isteyen Denizbank, evin yüksek bir tutarına kredi seçeneği sunmaktadır.

Kredi Alabilmek İçin Gereken Belgeler;

Kredi Başvurularında İstenilen Genel Belgelerin Listesi;

 1. Kimlik Belgesinin Aslı (Nüfus Cüzdanınız veya Ehliyetiniz veya Pasaportunuz ) (Üzerinde TC Kimlik Numarası yazılı kimlik belgeniz)
 2. İstenilen Gelir Belgesi ile ilgili bilgiler:
  1. Kamu Çalışanlarından iseniz bordronuz,
  2. Özel Sektör Çalışanlarından iseniz Bordronuz veya üzerinde maaşınızda haciz bulunmadığına dair yazısı bulunan güncel onaylanmış şekilde gelir belgesi yanı sıra şirketinize ait imza sirküleri ve Sosyal Güvenlik Kurumu hizmet dökümünüzün belgesi,
  3. Emekliler iseniz Sosyal Güvenlik Kurumu Emeklilik Belgesi veya emekli maaşınıza ait Hesap Cüzdanınız, emekli olup ama halen aktif olarak bir yerde ücretli şekilde çalışıyor iseniz çalıştığınızı beyan edenlerden için işyeri destek prim bildirgesine ait belge.
  4. Serbest Meslek Sahipleri iseniz şirketinize ait Güncel Vergi Levhası belgesi ile Yıllık Gelir Vergisi Beyannameniz yanı sıra Güncel İşletme Hesap Özetiniz ve şirketinize ait Ticaret Sicil Gazetesi,
  5. Kredi başvurusu yapan kişi çiftçilik yapıyor ise; Çiftçilik Belgesi yanı sıra Müstahsil Makbuzları ile Arazisine ait Tapu Fotokopileri
  6. Ek olarak istenebilen diğer gelir belgeleri: Faiz Gelirlerinizi belgelemek için Hesap Cüzdanınız ve Kira Geliriniz için ise Tapunuz veya Kira Kontratının fotokopisi.

Bir Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir